» 
 

Kısmetse Olur 251. bölüm fragmanında Çarşamba Semih'ten Hazal'a sürpriz

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında beğeni ile izlenen Kısmetse Olur 251. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak? Aycan'ın doğum günü partisi, Şahin ile Semih tartışması, Gökhan ile Rabia atışması ve Ayça'nın Aykut'a pasta götürmesi Kısmetse Olur bugün de eve damgasını vuran olaylar oldu. Kısmetse Olur Çarşamba günü gelişmeleri detaylarda...

Ekranlarda reyting rekorları kıran Kanal D'nin beğenilen evlendirme programı Kısmetse Olur 251. bölümü 12 Ekim Çarşamba için yine heyecan dolu olacak. Kısmetse Olur'da Çarşamba günü Semih, Hazal için büyük bir sürpriz hazırlıyor. Öte yandan Adnan ise Didem'e aşırı sinirli. Didem, Adnan dediği için büyük bir pişmanlık yaşıyor. Ayça'nın ise Gökhan'a karşı hisleri var. Gökhan bunu nasıl karşılayacak? Hazal ile Semih'in barışması Nazlı'da nasıl bir etki oluşturacak? Yeni bölüm merakla bekleniyor. Kısmetse Olur 251. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki bugün neler yaşandı?

Kısmetse Olur'da bugün Didem'in mutsuzluğu tüm eve yansımış gibiydi. Rabia'nın da Gökhan'dan dolayı hayal kırıklıkları onu evde göz yaşlarına boğdu. Hazal ise Semih'ten ayrı kaldığı her gün için büyük üzüntü duyuyor. Şahin ise Gamze ile güzel bir görüşme yaptı. Şahin'in Semih ile tartışması evde büyük gerilime neden oldu. Şahin'in Gamze için ses çıkarması Gamze'yi etkiledi. Öte yandan Aycan'ın doğum günü için sürpriz doğum günü partisi bahçede hazırlandı. Ancak doğum gününde Didem, Gamze, Nazlı, Leyla, Rabia bir köşeye çekildiler.

Aycan tek başına erkekler ile doğum günü kutladı. Hazal ise mutsuzluğundan dolayı Aycan'ın yanında durmadı. Gökhan ile Aycan'ın dans etmesinin ardından ise Rabia içeri girerek göz yaşlarına boğuldu. Gökhan'ın yaptığı bilekliği atarak tepkisini gösterdi. Gökhan ise bilekliği atmasından dolayı sert çıkışlarda bulundu.

Ayça ise Aykut'a pasta götürdü. Ancak Ayça sağ gösterip sol mu vuracak? Yeni bölümde Gökhan'a mı açılıyor? İzleyelim görelim...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *