» 
 

Kısmetse Olur 252. Bölüm fragmanı yayınlandı! Didem ve Aykut...

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.45'te izleyicileri ile buluşan Kısmetse Olur 252. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Didem ile Aykut baş başa zaman geçiriyorlar. Öte yandan Gökhan'ı dilinden düşürmeyen Ayça, Rabia ve Aycan'ı çıldırtacak iddialar ortaya atıyor. Kısmetse Olur bugün yaşananlar ve yeni gelişmeler detaylarda...

Sunuculuğunu Seda Akgül'ün üstlendiği ekranların en beğenilen evlendirme programı Kısmetse Olur 252. bölüm fragmanında, Adnan ile ayrıldıkları resmen ilan edilen Didem ve adı kızlar evinde çokca zikredilen Aykut birlikte baş başa dışarıda zaman geçiriyorlar. Kısmetse Olur yeni bölümde izleyicileri hangi sürpriz gelişmeler bekliyor olacak. Kısmetse Olur'da bugün, Hazal ve Semih'in barışmaları gündeme bomba gibi oturdu. Sevdiği kadının göz yaşlarının akmasına daha fazla dayanamayan beyaz atlı Prens Semih, Karadenizli güzel Hazal için sürpriz bir masa hazırlıyor. Kırmızı güllerin ve mumların eşliğinde kendisine hazırlanan romantik sürprizi gören Hazal gözlerine inanamıyor. Bir dargın bir barışık genç çift Hazsem nihayet aralarındaki buzları eritiyor. Öte yandan bugün kırmızı oda görüşmeleri yapılıyor. Kırmızı odada Gökhan ile Ayça görüşüyor. Ayça'nın aklındaki ismin Gökhan olduğu artık netlik kazanıyor. Gökhan ile Ayça'nın önceden de görüştükleri ortaya çıkıyor.

Öte yandan Aycan ile Rabia sessizliklerini korumaya devam ediyor. Çünkü Gökhan'ı isteyen bayan sayısı bir elin parmaklarına ulaşmış durumda. Adnan ile Didem'in arasındaki gerginlik ise devam ediyor. Didem, eve geldiği ilk andan beri Adnan dediği için büyük pişmanlık yaşıyor. Didem ile Adnan'ın tartışmaları evdeki gerilimi artırıyor. Erkekler evine giden Didem, bahçeye çıkıp, Adnan ile görüşmek istediğini söylüyor.

Fakat Adnan geldiği andan itibaren Didem'e ağır sözler söylemeye devam ediyor. Didem ise duyduklarına daha fazla dayanamayarak evden ayrılıyor. Kısmetse Olur 252. Bölümde ise Suat Bey, Leyla için güzel bir sürpriz hazırlıyor. Suat Bey'e diğer damat adayları da yardım ediyor.

Ancak sürprizi gören Leyla, hiç te hoş olmayan sözler sark ediyor. Sürprizi hiç beğenmediğini dile getiriyor. Kısmetse Olur yeni bölümde kral ve kraliçe seçilen Didem ile Aykut dışarıda hoş zaman geçiriyor. Öte yandan Ayça ise Gökhan'a aday olduğunu söylüyor. Ayrıca Ayça, Gökhan'a kolyesini arabasında düşürdüğünü ve getirmesini istediğini dile getiriyor. Kısmetse Olur'da yarın 13 Ekim'de neler olacak? Yeni bölüm gelişmelerini sizler için takipteyiz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *