» 
 

Kısmetse Olur 253. bölüm fragmanında Gamze çileden çıkıyor!

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında beğeniyle izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 253. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 14 Ekim yeni bölümde evde işler karışıyor. Aykut ile Nazlı'nın görüşmelerini basan Gamze, ortalığı birbirine katıyor. Kısmetse Olur'da bugün neler oldu? Detaylar haberde...

Kısmetse Olur bugünki bölümü ile ekranlana bomba gibi geldi. Didem'in Kraliçe, Aykut'un ise Kral seçilmesinin ardından birlikte keyifli bir gezintiye çıkan ikili hakkında evde söylentiler çıktı. Gamze, Didem'e güvendiğini ve Aykut ile arasında birşeyler olmayacağını söylerken, Leyla ise Aykut ile Didem'in birbirlerine yakıştığını dile getirdi. Adnan ise durumlardaki sessizliğini bozarak, Didem'e mutluluklar diledi. Kısmetse Olur 253. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni Kısmetse Olur yeni bölümde evde yine işler karışıyor. Aykut'un Nazlı ile baş başa görüştüğünü gören Gamze, erkekler evine giderek ortalığı birbirine katıyor. Ayça'nın ise dün Gökhan derken bugün Aykut dediğini Mehtap ortaya atıyor. Mehtap ise Adnan ile kendisinin bir gelecekleri olup olmayacağı Didem'e soruyor. Ayça ise Mehtap için Adnan'la görüşüyor. Evde işler karışıyor. Yeni bölüm merakla bekleniyor...

Kısmetse Olur son bölümde Didem ile Aykut'un birlikte dışarı çıkması erkekler evinde de olay oldu. Erkeklerin neredeyse hepsi, Didem'i suçladı ve Didem'in Aykut ile birlikte olmasından memnun olduğunu söyledi. En çok sert çıkanlardan biri ise Semih oldu. Bu konulardan dolayı Semih ile Didem tartıştı. Öte yandan Suat Bey ise Leyla'ya güzel bir sürpriz hazırladı. Mumlar ve güller eşliğinde hazırlanan sürprizi gören Leyla durumdan hoşnut olmadı.

Sunulan yiyecekleri erkeklerin hazırladığını öğrenen Leyla, hiçbir şeyi beğenmediğini ve memnun kalmadığını söyleyerek Suat Bey'in mutluluğunu kursağında bıraktı.

Leyla, Suat Bey'den hakettiği tepkiyi aldı. Ayrıca, Ayça Beğen'in Gökhan'a aday olması ile kızlar arasında resmen mücadele başladı. Ayça, Gökhan için kek yapmaya kalkınca Rabia'nın hışmına uğradı ve Ayça'nın Gökhan için yaptığı kek Rabia tarafından protesto edildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *