» 
 

Kısmetse Olur 254. bölüm fragmanı 15 Ekim için yayınlandı

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kısmetse Olur 254. bölüm fragmanı bomba etkisi yaratıyor. Mehtap ile Aykut'un arasındaki romantik yakınlaşma evde ipleri koparacak. Kısmetse Olur bugün neler yaşandı? Kısmetse Olur yeni bölüm gelişmeleri 14 Ekim tüyoları ve son bölüm detaylarda...

Seda Akgül'ün sunuculuğundaki başarılı evlilik programı Kısmetse Olur 254. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Kısmetse Olur'un yeni bölümünde pek çok aday arasında kalan Aykut seçimini yapmış gibi görünüyor. Mehtap'ın aklındakinin Adnan ve Aykut olduğunun ortaya çıkmasının ardından Mehtap ile Aykut ödül yemeğine çıkıyor. Erkekler evinde baş başa yemeğe çıkan Mehtap ile Aykut'un samimi halleri ve romantik dakikaları herkesi şoke ediyor. Öte yandan Ayça ile dertleşen Mehtap, Ayça'ya Gökhan'dan vazgeçmesi gerektiğini söylüyor. Hazal ile Semih ise adeta aşk tazeliyor. Kısmetse Olur bugünde Gamze ile Mehtap'ın tartışmaları gündeme oturdu. Gamze'nin günlük diye adlandırdığı hislerini yazdığı sayfa sayfa kağıt, Aycan'ın eline düştü. Ardından bütün evde Gamze'nin rol yaptığı rolüne iyi çalıştığı iddiaları ortaya atıldı. Gamze ise yazmayı sevdiği için evde olanları kağıda döktüğünü dile getirdi.

Kısmetse Olur yeni bölümde Nazlı, farklı bir hamle yaparak Aykut'a onu tanımak istediğini söylüyor. Gamze ise kişisel eşyası olarak gördüğü notlarının ortaya saçılması ile birlikte daha fazla hakim olamıyor. Erkekler evinde baş başa konuşan Nazlı ile Aykut'un yanına giderek ortalığı adeta kasıp kavuruyor. Bütün bunların üzerine bir de Şahin'in gelmesi tuz biber oluyor.

Kısmetse Olur'da ipler iyice geriliyor. Öte yandan Metehan'ın ise kafası oldukça karışmış durumda. Nazlı ile aralarındaki elektriklenme bariz ortadayken, Metehan bir anda Nazlı'nın Aykut'u tanımak istediği iddialarını duyunca şaşkınlığını gizleyemiyor. Leyla ile Suat arasındaki gerilim ise giderek tırmanıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *