» 
 

Kısmetse Olur 256. Bölüm fragmanı Salı'da Hazal ile Semih tartışıyor

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen Kısmetse Olur 256. Bölüm fragmanda Hazal'ın annesi geliyor. Gamze ile Semih'in görüşmelerinin ardından, Hazal ile Semih büyük bir tartışma yaşıyor. Hazal gözyaşları içinde evi terk ediyor. Kısmetse Olur yeni bölümde neler oluyor? Kısmetse Olur bugün neler yaşandı? Detaylar haberde...

Kısmetse Olur 256. bölüm fragmanı yayınlandı. Seda Akgül'ün sunuculuğunu üstlendiği hafta içi hergün 12.45'te Kanal D ekranlarına izleyicisi ile buluşan Kısmetse Olur'un bugünkü bölümünde neler oldu? Kısmetse Olur'un yarın yayınlanacak 256. bölümünde evde ipler iyice geriliyor. Eve Hazal'ın annesi geliyor. Gamze, kendisine ilgisi olduğunu iddia ettiği damat adayları tarafından çelenk alıyor. Gamze ise kendisine getirilen çelenklerin arasından hangisini Metehan'ın getirdiğini soruyor ve Metehan'ın getirdiği çelenkten bir gül alıyor. Gamze sanırım artık kiminle bir yol yürüyecek belli oldu. Öte yandan akılları karıştıran bir olay oluyor. Gamze, Semih'in gönderdiği çelenki alarak erkekler evine gidip Semih ile bahçede görüşüyor. Gamze'nin Semih'e karşı hislerinin olduğunu söylediği görüntülerinin gelinler evinde yayınlanmasıyla ortalık bir anda karışıyor. Hazal ile Semih yeniden tartışıyor. Hazal ise gözyaşları içerisinde evi terk ediyor.

Kısmetse Olur bugün de, Gökhan'ın Ayça'yı öpmesi, Didem ile Adnan'ın konuşmaları ve kırmızı oda görüşmeleri güne damgasını vurdu. Ayça ile Gökhan'ın program öncesinde görüştüklerinin ortaya çıkmasının ardından Ayça, Gökhan'ın kaybettiği eşyalarının yenisini alarak Gökhan'a götürdü. Gökhan ise teşekkür anlamında Ayça'yı öptü. Bu öpmenin birkaç kere tekrarlanması başta Adnan olmak üzere evdeki herkesin dikkatini çekti.

Öte yandan kırmızı oda görüşmelerinde ise Semih rahatsız olduğu için Hazal'ın kırmızı oda günü boş geçti. Öte yandan üç gelin adayı kırmızı odada görüşmek üzere Aykut'un ismini söyledi. Aykut ise kırmızı odada Nazlı ile görüştü. Öte yandan Metehan ise Gamze ile ılımlı bir görüşme yaptı. Mehtap'ın ise kırmızı oda görüşmesi beklediği gibi geçmedi. Suat Bey'i karşısında gören Mehtap ona karşı birşey hissetmediğini dile getirdi.

Ayrıca, Kısmetse Olur'da dengeleri alt üst etmek isteyen ve biraz da Didem'i şaşırtmak için Adnan, kırmızı odaya Gamze'yi davet etti. Gamze ise Adnan'ın konuşmalarının ardından kendisi ile dalga geçildiğini düşünerek kırmızı odayı terk etti. Eve geldiğinde çok sinirli olan Gamze, Didem'e olanları anlatmak için fırsat kolladı. Ancak Mehtap buna izin vermeyince Gamze evi yıktı geçti. Gün değerlendirmesinin yapılmasının ardından ise Didem bir fırsatını bularak Adnan'ın yanı gitti ve kısa da olsa Adnan ile Didem bir süreliğine tartışmadan yan yana geldi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *