» 
 

Kısmetse Olur 257. bölüm fragmanı yayınlandı! Gökhan tercihini yaptı

Kanal D ekranlarında bomba etkisi yaratan evlilik programı Kısmetse Olur 257. bölüm fragmanında evde yine işler karışıyor. Paylaşılamayan damat adayı Aykut ile Gamze arasındaki yakınlaşma, Şahin'in yükselmesine neden oluyor. Kırmızı odada Gökhan ile görüşen Ayça Beğen, gözyaşlarına boğuluyor. Gökhan ise tercihini Aycan'dan yana kullanıyor. Kısmetse Olur bugün yaşananlar detaylarda...

Seda Akgül'ün sunuculuğunu yaptığı ekranların formatı ile beğenilen ve sıkı sıkıya takip edilen evlilik programı Kısmetse Olur 257. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde, tartışan Hazal ile Semih kırmızı odada görüşüyor ve aralarındaki buzları eritiyor. Üç gelin adayının savaş verdiği Aykut ise Gamze ile yakınlaşıyor. Bu durum ise Gamze'ye beğenisini her fırsatta söyleyen ve onun gözüne girmek için türlü mücadeleler veren Şahin'in sinirlenmesine neden oluyor. Aykut ile Şahin yeni bölümde tartışıyor. Öte yandan Ayça, Aycan ve Rabia'nın beğendiği ve kıyasıya mücadele ettikleri damat adayı Gökhan ise kırmızı odada Ayça ile görüşüyor. Ancak Ayça Beğen, kırmızı oda sonrasında gözyaşlarını tutamıyor. Gökhan'ın kendisi ile birlikte olamayacığını düşünen Ayça, Gökhan için artık mücadele etmeyeceğini söylüyor. Gökhan ise Aycan ile tanıma yoluna gireceğini açıklıyor.

Kısmetse Olur bugünde yine birbirinden renkli görüntülere şahit olduk. Gamze'nin evdeki damat adaylarının kendisini beğendiğini söylemesi üzerine, damat adaylarından Aykut ve Suat Bey hariç hepsi Gamze'ye renkli çiçeklerle dolu çelenk hediye ediyor. Gamze ise kendisine gelen iltifatlara inanamıyor. Semih'in de dahil olduğu bu Gamze'ye aşk-ı itiraf oyununda Hazal'ın tansiyonu yükseliyor. Semih'in Gamze'ye "Seni seviyorum. Sen benim hatunumsun!" sözü Hazal'ı çileden çıkarıyor. Öte yandan Hazal'ın annesi eve misafir olarak geliyor. Önce damatlar evine gelen neşeli anne, ardından gelinler evini ziyaret ediyor.

Daha sonra gelinler evinde Semih'e bir oyun planı yapılıyor. Gamze'nin de gidip Semih'e aklında onun olduğunu söylemesi isteniyor. Gamze bu istekleri kendisine oyun oynayan erkeklere karşılık vermek amacıyla gerçekleştiriyor.

Ancak gün sonunda planlar alt üst oluyor. Hazal'ın da isteği ile başlayan bu oyun, Hazal'ın "Semih'in Gamze'ye seni seviyorum demesine şok oldum." Sözleri ile evde gerilim hakim oluyor ve Hazal ağlayarak evi terk ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *