» 
 

Kısmetse Olur 258. Bölüm fragmanı 20 Ekim için yayında! Didem ve Adnan...

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.45'te yayınlanan Kısmetse Olur 258. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 20 Ekim yeni bölümde neler oluyor? Kısmetse Olur bugün Ayça, Gökhan'dan vazgeçti. Aykut ise Nazlı'dan...

Sekiz damat adayı ve sekiz gelin adayının iki ayrı evde bulunduğu Kısmetse Olur'da sular durulmuyor. Kısmetse Olur 258. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 20 Ekim'de Kral ve Kraliçe seçiliyor. Gamze ile Aykut tartışıyor. Adnan ile Didem ise barışıyor. Kısmetse Olur bugünkü bölümünde Şahin, Gamze'nin gözüne girebilmek için damat adayları ile anlaşarak damat adaylarını kendisine koruma yapıyor. Gamze için masalar hazırlanıyor. Ancak Gamze Şahin'in karşısına oturduğunda Aykut'u yanına çağırıyor ve Şahin'in hazırladığı yemekleri Aykut'a yediriyor ona sarılıyor ve öpüyor. Ardından erkekler evinde bahçeye çıkan Gamze ile Aykut'un yanına yeniden Şahin geliyor. Bir de üzerine Nazlı gelince ortalık karışıyor. Aykut herkesin ısrarlarına rağmen halâ biri ile tanışma yolunda olmadığını söylüyor. Öte yandan kırmızı oda görüşmelerinde Hazal ile Semih barışıyor. Mehtap ise Gökhan'ı davet ediyor ve Gökhan'a her ne kadar tartışıyor olsa da kırmızı odada ona ondan elektrik aldığını onda şeytan tüyü olduğunu söylüyor.

Ayça ise Gökhan ile kırmızı oda görüşmesini yaptıktan sonra eve geliyor ve bahçeye çıkarak Gökhan'dan vazgeçtiğini ve ona artık aday olmadığını dile getiriyor. Öte yandan evde Adnan ile Şahin ise Gökhan'ın herkese mavi boncuk dağıttığını, kendi konusu hakkında hiçbir açıklama yapmadığını söylüyor. Seda Akgül'ün gün değerlendirmesi yapmaya gelmesi ile de evde işler karışıyor. Gökhan ile Ayça arasında tansiyon yükseliyor. Gökhan hiçbir zaman Ayça'nın ciddi olmadığını söylerken, öte yandan da Aycan'a yoğunlaştığını söylüyor. Didem ise kırmızı oda görüşmesine bugün kimseyi davet etmiyor.

Ancak yayınlanan Kısmetse Olur 258. bölüm fragmanından da anlaşılacağı üzere Didem ile Adnan aralarındaki buzları yarın eritiyor. Kral ve Kraliçe seçilen Şahin ile Gamze arasında ise bir yakınlaşma oluyor.

 Bu yakınlaşma Aykut'a yapılan bir uyarı mı? Yoksa Gamze tercihi ni Şahin'den yana mı yaptı? Bekleyelim görelim...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *