» 
 

Kısmetse Olur 26 Eylül'de ne oldu? Yeni fragmanda diskalifiye şoku!

Kısmetse Olur'da yaşanan eleme sonrasında bir yarışmacı elenmiş ve evden ikinci elenen yarışmacı merak konusu olmuştu. Kısmetse Olur 26 Eylül bölümünde ise merak edilen soru yanıt buldu. Kısmetse Olur'da bir ilk yaşanarak diskalifiye yaşandı. Kısmetse Olur 238. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylarda...

Kanal D ekranlarında heyecanla izlediğimiz Kısmetse Olur'da kim elendi? Dün akşam en çok oy ile evden elenen isim Deniz Bozkurt oldu. Halk tarafından en çok beğenilen ve 10 bin TL'lik ödüle layık görülen isim ise Adnan Kızıltaş oldu. Kısmetse Olur'a ise yeni gelin adayı Esra geldi. Kısmetse Olur'un 26 Eylül bölümünde evde şok eden bir gelişme yaşandı. Kısmetse Olur'da Tolga Kulakçı'nın bir gece kulubündeki görüntülerinin fotoğraflar ile ortaya dökülmesi damat adayının evden diskalifiye olmasına neden oldu.

Tolga'nın diskalifiye edilmesi ehm damat adaylarını hem de gelin adaylarını derinden üzdü. Ancak eleme gecesi bölümündeki tartışmaları ve kavgalarından dolayı siniri halâ geçmeyen Gamze, Tolga ile vedalaşmadı. Zira, Tolga'da kendisini her fırsatta beğendiğini söyleyen Gamze'nin tutarsız davranışlarından dolayı onunla vedalaşmadan Kısmetse Olur evinden ayrıldı.

Kısmetse Olur'un 238. bölüm fragmanında ise yine evde kavgalar gündemde olacağa benziyor. Yeni gelin adayı Esra, resmen Kısmetse Olur evini birbirine katıyor. Önce Serap'la sonra da Rabia ile tartışan yeni gelin adayı, evde soğuk rüzgârlar estiriyor. Öte yandan Onur, hoşlandığı gelin adayı Aycan ile tartışmalar yaşıyor.

Eve gelen Esra'nın Gökhan için gelmesi Rabia arasında bir savaşın başlangıcı gibi gözüküyor. Hazal ise Semih ile arasında geçen bir tartışmadan dolayı gözyaşlarına boğuluyor. Öte yandan Deniz Bozkurt eve yeniden geliyor. Geçen sezonun favori ismi Ayça Beğen Kısmetse Olur'a yeniden mi geliyor? Kısmetse Olur'un yeni bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberdeki yerini alacaktır. Takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *