» 
 

Kısmetse Olur 263. bölüm fragmanı 26 Ekim için yayınlandı

Kanal D ekranlarında keyifle izlenen Kısmetse Olur 263. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 26 Ekim bölümünde neler yaşanacak? Adnan ile Didem'in barıştı ve ikili romantik anlar yaşadı. Kısmetse Olur bugün neler oldu? Detaylar haberde...

Seda Akgül'ün sunuculuğu üstlendiği Kanal D ekranlarında beğenilerek izlenen Kısmetse Olur'un yeni bölümünde neler oluyor? Kısmetse Olur 263. bölüm fragmanında evde yine sular durulmuyor. Kısmetse Olur'da bugün eve Gamze'nin babası geldi. Gamze'nin babası ilk olarak erkekler evine gitti. Aykut'u ve yeni gelen damat adayı Onur Yüksel'i beğenen Gamze'nin babası, Gamze'nin beğendiği adayı kendilerinin de onaylaması gerektiğini diğer türlü bir ilişkiye izin vermeyeceklerini dile getirdi.

Öte yandan gelinler evine giden Gamze'nin babası, kızlar ile kısa bir sohbet yaptıktan sonra kızı ile baş başa görüştü. Gamze'ye, Şahin için kesinlikle onayı olmadığını belirtti. Mehtap ise babasını özlediği için Gamze'nin babasını gördüğünde duygusal anlar yaşadı ve bu durum Ayça ile Gökhan'ı da etkiledi. Ayça'ya sarılıp ağlayan Mehtap daha sonra sakinleşti. Ancak Ayça, babasının olmamasından dolayı gözyaşlarını tutamadı. Gökhan ile dertleşen Ayça teselliyi dertleşmekte buldu. Rabia ise Gökhan'ın ağladığını düşünerek ona sarılıp moral vermeye çalıştı.

Didem ile Adnan ise erkekler evinde rüya gibi zaman geçirdiler. Birbirlerinden ayrı geçen üç haftanın ardından acısını çıkan Adnan ve Didem dans ettiler ve ardından birbirlerine sevgilerini dile getirdiler. Adnan ve Didem sonunda baş başa yemek yediler. Ardından Seda Akgül'ün açıklamaları ile artık evde kurallar değişti. Oylama yapılabilmesi için herkesin çift olarak karar vermesi lazım. Buna göre Adnan, Didem, Semih ve Hazal için sıkıntı yok. Ancak diğer adaylar bu durumda Gökhan şaşkın durumda. Hangi aday ile çift olacak bilinmiyor.

Kısmetse Olur'un yeni bölümünde ise Ayça, Gökhan ile kırmızı odada görüşüyor ve ilk defa kırmızı odanın bu kadar iyi geçtiğini dile getiriyor. Didem ile Hazal ise tartışmaları bir kenara bırakarak iki elti gibi birlikte Adnan ile Semih'i görmeye gidiyorlar. Gökhan ise kırmızı oda Rabia ile görüştükten sonra birlikte el ele çıkıyorlar. Semih ise bombayı patlatıyor ve son yaşanan olaylardan dolayı babasının Hazal'ı istemediğini söylüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *