» 
 

Kısmetse Olur 264. bölüm fragmanı Perşembe için yayınlandı! Kral ve kraliçe seçildi

Kanal D ekranlarında keyifle izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 264. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 27 Ekim Perşembe günü yayınlanacak yeni bölümünde evde sular durulmuyor. Ayça gözyaşlarına boğuluyor. Ayça ile Rabia tartışıyor. Ayça kraliçe ve Semih kral seçiliyor. Hazal ile Semih yine tartışıyor.

Kısmetse Olur 27 Ekim 264. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.45'te yayınlanan Kısmetse Olur yeni bölümünde evde yer yerinden oynayacak. Kral ve Kraliçe olarak, Ayça ile Semih seçiliyor. Hazal ise her zamanki gibi kıskançlık yapıyor. Ayça ise Hazal'ın kendisine özgüveninin olmadığını ve bu nedenle kıskançlık krizlerine neden olduğunu söylüyor. Gökhan ise büyük ihtimalle bir karar verdi ve tarafını Rabia'dan yana seçmiş görülüyor. Rabia ise Ayça ve Aycan'a nisper yapıyor. Ayça ile Rabia tartışıyor. Kısmetse Olur bugün, Kırmızı odanın yeni kurallarına göre bu sefer gelin adayları kırmızı odada görüşeceği damat adayları için şiirler yazdı. Rabia ve Ayça Gökhan için şiir yazdı.

Öte yandan Ayça, Gökhan'a parmak izinin olduğu özel bir kolye hediye etti. Gökhan ise kolyeyi tanıma yoluna girdiklerinde takacağını söyledi. Hazal ise kendisinin çok mutlu olduğunu ve herkesin Kısmetse Olur evinden mutlu olarak ayrılmasını istediğini, aşkı yaşamalarını dilediğini söyledi. Gökhan ile Rabia ise, Rabia'nın romantik şiirinin ardından kırmızı odadan el ele çıktı. Adnan ve Didem ise ilişkilerini rayına oturttu. Didem'in mutluluktan kahkahaları evde duyulur oldu. Adnan'da ise durum aynı şekilde devam ediyor. Didem'e olan özlemini her seferinde dile getiren Adnan'ın ayrılıktan ders çıkardığı görülüyor.

Şahin ise Gamze'nin ise atışmaları hala devam ediyor. Gamze'nin babasının Şahin için onayının olmadığını söylemesinin ardından, Şahin için saplantı haline gelmiş bu aşk yavaş yavaş yerini öfkeye dönüştürmeye başladı. Aykut için ise Mehtap, Nazlı ve Gamze'nin mücadelesi devam ediyor. Nazlı tüm çabaları ile Aykut'a kendisini affettirmeye çalışıyor. Mehtap ise Aykut ile hoşça zaman geçiriyor. Gamze ise Aykut'a olan kararlılığından vazgeçmiyor. Onur'un ise Nazlı'ya olan siniri devam ediyor. Yeni damat adayı Onur ile Gökhan arasında da bir tartışma çıkıyor. Bu tartışma Ayça'yı etkiliyor ve Ayça gözyaşlarına boğuluyor. Mutlu çiftler ADDİD ve HAZEM mutluluk pozları vermeye devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *