» 
 

Kısmetse Olur 265. bölüm fragmanında Hazal'ın gözyaşları

Kanal D ekranlarında beğenilerek izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 265. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur bugün neler yaşandı? Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak? Gökhan ile Rabia'nın barışması güne damgasını vurdu. Hazal ile yeni bölümde gözyaşlarını tutamıyor. İşte detaylar...

Seda Akgül'ün sunuculuğunu üstlendiği Kanal D ekranlarınad hafta içi her gün 12.45'te yayınlanan sekiz gelin ve sekiz damadın evlilik yolundaki mücadelelerine şahitlik ettiğimiz Kısmetse Olur 265. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur'un bugünkü bölümünde Adnan, Didem, Semih ve Hazal'ın ardından Gökhan'da bir çift olabilmek için Ayça ve Aycan'dan vazgeçiyor. Şimdiye kadar üç adayın arasında paylaşılamayan adam olmayı tercih eden Gökhan'ın, bir gelişme olmaksızın Rabia ile tanıma yoluna girmesi herkeste şok etkisi yaratıyor. Didem ise Gökhan'ın bu hamlesinin Seda Hanım'ın uyarısından kaynaklandığını dile getirdi. Bu iddialar ise Didem'in Gökhan ve Aycan ile tartışmasına neden oluyor. Kısmetse Olur'un yeni bölümünde neler oluyor? 28 Ekim günü merakla bekleniyor...

Kısmetse Olur'un bugünkü bölümünde Rabia, Gökhan'ı hakettiğini düşündüğünü Aycan'ın yakın arkadaşı olduğu halde kendi adayına talip olmasını doğru bulmadığını ve bu nedenle de Aycan'ın mutlu olamayacağını dile getiriyor. Hazal ise yakın arkadaşı olan Aycan'ı savunmaya devam ediyor. Gökhan'ın Rabia'yı tercih etmesinin ardından adaylar birbirleri ile sözlü atışmaya giriyor. Dün krımızı odada Ayça'nın Gökhan'a hediye ettiği özel hediyeler ise bugün yine Ayça'ya iade ediliyor. Gökhan ise dün Onur'dan dolayı tartıştıkları meseleden dolayı Ayça'yı suçlu bulduğunu ve hediyelerinin kendisinde kalmasını istemediğini söylüyor ve Ayça gözyaşlarına boğuluyor. Gökhan Ayça ile tüm bağlarını koparıyor. Adnan ile Didem'in ise ilişkileri mutlu bir şekilde ilerliyor. Uzun ayrılıklarınına ardından herşeyi sıfıra çeken ikili sağlama adımlarla ilişkilerini sürdürüyorlar.

Kısmetse Olur'un 265. bölümde olacaklar merakla bekleniyor. Yeni bölümde Gökhan kararında herhangi bir değişiklik olacak mı? Ayça, Gökhan'dan vazgeçecek mi? Gökhan savaşını kazanan Rabia, ilişkisini sağlama almak adına nasıl bir yol izleyecek? Kısmetse Olur 28 Ekim yeni bölümünde Hazal gözyaşlarını tutamıyor.

Ayça ile Semih'in birlikte hoşça vakit geçirdiğini gören Hazal stüdyodan kaçarak yanlarına gidiyor. Gamze ise Onur'a elleriyle yemekler yapıyor. Rabia'nın annesi ise eve misafir olarak geliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *