» 
 

Kısmetse Olur 266. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.45'te yayınlanan Kısmetse Olur 266. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Kısmetse Olur'un yeni bölümünde, Hazal Semih'e uyarıda bulunarak, Ayça ile arkadaşlık kurmasını istemediğini söylüyor. Kısmetse Olur 29 Ekim'de Didem ile Adnan baş başa yemeğe çıkıyor. Peki, Kısmetse Olur'da bugün neler yaşandı? İşte detaylar...

Kral ve Kraliçe olarak Semih ile Ayça'nın seçilmesinin ardından ikili bugün ödüllerini değerlendirdiler. Birlikte gezintiye çıkan Ayça ve Semih'in baş başa olduğunu bilen Hazal, bu duruma seyirci kalamadığı için stüdyoyu terk ederek Semih ve Ayça'nın yanına gidiyor. Öte yandan Adnan Didem'e sürpriz yapıyor. Ancak bu sürprizleri Mehtap adeta baltalıyor. Gamze ise Aykut'tan vazgeçmesinin ardından yeni damat adayı Onur'a yemek hazırlıyor. Kanal D ekranlarında beğeniyle izlenen Kısmetse Olur 266. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Hazal, Semih'i Ayça konusunda uyarıyor. Adnan ise Mehtap ile arkadaşlığını bitirdiğini söylüyor. Adnan ve Didem'in romantik yemek ödüllerinde ise onları güzel bir sürpriz bekliyor.

Kısmetse Olur 29 Ekim bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz. Kısmetse Olur'da bugün, gelinler evinde Hazal'ın Semih'i mutlu edemediği tartışma konusu oldu. Aycan ile Rabia arasında ise ikinci kadın konuşmaları geçti. Rabia, Gökhan'ın Rabia itirafının ardından evde işler daha da karmaşık hale geldi. Hazal ise kral ve kraliçe seçilen Semih ile Ayça'nın başbaşa gitmesine çok üzülüyor. Hazal, Didem ile gözyaşlarını tutamayarak dertleşiyor. Adnan ise sürpriz bir şekilde Didem'e çiçek getiriyor. Barışmalarını kutlayan ikili güzel zaman geçiriyor. Semih ise Hazal'ın ağladığı görüntülerini görünce sinirleri bozuluyor. Hazal'ın gereksiz kıskançlık krizine girmesi Semih'i kızdırıyor.

Rabia ise Gökhan'ın itirafının, Seda Akgül'ün çift olarak oylamanın yapılacağını duyurmasının hemen ardından açıklanması evde tartışma konusu oldu. Adnan ve Didem, Rabia'nın Gökhan'la plan yaptıklarını belirtti. Bir aydır ayrı olmalarına rağmen çift olma zorunluluğunun gelmesinin sonrasında Gökhan ile Rabia'nın barıştıklarını ifade ettiler. Rabia ise Adnan'ı kardeşi gibi çok sevdiğini ama ilişkilerine inanmadığı için ona çok kırıldığını söyledi. Mehtap ise Didem'e olan sinirinden dolayı Adnan'ın getirdiği çiçekleri parçaladı. Mehtap'ın bütün hareketleri hem erkekler evinden hem de gelinler evinden tepki almasına neden oldu. Rabia'nın annesi Nilüfer Hanım ise önce erkekler evine daha sonra da gelinler evine gitti. Hem Gökhan'la hem de Rabia'yla görüşen Nilüfer Hanım kızına nasihatlerde bulundu ve sonra evden ayrıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *