» 
 

Kısmetse Olur 268. bölüm fragmanı yayında! Gökhan ve Rabia çift

Kanal ekranlarında keyifle izlenen Kısmetse Olur 268. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 1 Kasım yeni bölümde Nazlı'nın babaannesi geliyor. Gökhan ve Rabia ise tahtaya çift olduklarını yazıyor. Kısmetse Olur bugün yaşananlar detaylarda...

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında 12.45'te yayınlanan Kısmetse Olur 268. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde yine evde işler karışıyor. Gökhan ile Rabia'nın ilişkisini sahte bulan Didem ile Gamze onları adeta bombardımana tutuyor. Semih ise Hazal'a sürpriz yapıyor. Yeni gelen aday Okan'ın eve bohça getirmesi üzerine Adnan'da bohçalarını alarak eve geliyor ve kahkahalara neden oluyor. Aykut ise Ayça'ya karşı birşeyler hissettiğini itiraf ediyor. Öte yandan Nazlı'nın babaanesi eve geliyor.

Nazlı'nın babaannesi Makbule Hanım, damat adaylarından Şahin'i beğendiğini dile getiriyor. Kısmetse Olur 1 Kasım bölümünde yine evde işler karışacağa benziyor. Kısmetse Olur yeni gelişmeleri için takipte kalın... Kısmetse Olur bugünkü bölümde Gökhan, Rabia'ya muhteşem bir süpriz hazırlıyor. Kendisine gelen bir not üzerine kıyafetini değşitiren Rabia, kendisini bekleyen limuzine binerek gözleri kapalı bir şekilde tekneye getiriliyor. Ardından ise Gökhan gelerek aşkını itiraf ediyor. Rabia ile Gökhan masal tadında güzel bir gün geçiriyorlar ve ikili tanıma yoluna girdiklerini ilan ediyorlar. Ancak bu durum evdeki işleri karıştırıyor. Başta Didem ve Gamze olmak üzere çok aday, Rabia ile Gökhan'ın ilişkisini gerçekçi bulmuyor. Semih gelinler evine Adnan'ı alışveriş arabasına koyup geliyor. Gücü yetmediği için market arabası ile geldiğini söyleyen Adnan, arabaya Didem'i bindiriyor ve evde kahkaha dolu anlar yaşanıyor.

Öte yandan yeni aday Okan ise Gamze'ye olan ilgisini dile getiriyor. Ancak Onur ve Şahin ile tartışıyor. Okan'ın annesinin Gamze'ye hediye olarak gönderdiği bohçayı ise Şahin açıyor ve özellikle gelin evi tarafından büyük tepki alıyor. Nazlı'nın Şahin'e olan ilgisi görünürken, Şahin'in Gamze'den vazgeçip vazgeçmeyeceği merak ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *