» 
 

Kısmetse Olur 27 Aralık'ta Hazal Babalık geldi! Semih'in ihanetini anlatıyor...

Kanal D ekranlarında beğenilerek izlenen Kısmetse Olur'un en gözde çifti Hazal Babalık ile Semih Kurtulmuş'un ayrılık haberleri gündeme bomba gibi oturmuştu. Kısmetse Olur bugün 27 Aralık bölümünde eve konuk olan Hazal Babalık, Semih'in ihaneti ve olayın gerçek yüzü ile ilgili şok eden detayları anlattı. Ayrıntılar haberde...

Hazal Babalık, Kısmetse Olur'un 27 Aralık programına katılarak programdan el ele ayrıldığı ve ciddi bir ilişki boyutunda oldukları Semih Kurtuluş'un kendisini nasıl aldattığı ve terk ettiği ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.45'te yayınlanan evlilik programı Kısmetse Olur'un geride bıraktığımız haftalarda evlenen elenen ismi Hazal Babalık olmuştu. Hazal'ın gidişine dayanamayan Semih ise her şeyi göze alarak Hazal'ın elinden tutarak evden ayrılmıştı.

Herkes çiftin dışarıda mutlu olduğunu düşünürken, programın sunucusu Seda Akgül'den şok eden detaylar geldi. Yapım ekibi Semih'in diskalifiye olmaması için Semih'e ulaşmaya çalışırken, ona ulaşmaya çalışan diğer isim de Hazal Babalık'tı. Sevgilisi ile el ele dışarıya çıkan Semih, birkaç kez Hazal ile görüştükten sonra, onu sadece insan olarak sevdiğini vurgulayarak bir daha konuşmayıp, Kısmetse Olur evinin final gecesi elenen diğer ismi Şahin ile birlikte Kıbrıs'a gitmişti.

Kan donduran itirafların ardından gözler Hazal Babalık'a çevrildi. Kısmetse Olur'un bugünkü programı 27 Aralık bölümünde Hazal Babalık yeniden geldi. Semih ile yaşadıkları olayları anlatırken gözyaşlarına boğulan Hazal Babalık, kandırılan bir genç kız olarak duygularının nasıl suiistimal edildiğini dile getirdi. Programdaki en yakın arkadaşı Aycan ile zamanında tartışan Hazal, ondan özür dileyerek başladığı sözlerine şöyle devam etti.

"Yalanı ve ihaneti asla kabul edemem diyen adam, bana yalan söyledi ve ihanet etti. İhanet ettikten sonra zaten yalanlarını da öğrendim. Ailemi karşıma aldım. Ailem hep dedi, Hazal güveniyorsun ama bak bir şeyler var. Ben de dedim ki, yok öyle bir şey, beni seviyor. Bir şey yapmaz, o kadar da değil dedim kendi kendime. Konuşmaya gittim yüz yüze, yan yanaydık. Bana sen çok iyi bir insansın. Ben sana insan olarak değer veriyorum. Ben böyleyim seni hak etmiyorum dedi. Ben soğudum senden dedi. Bense, neden o zaman seni seviyorum dedim. Kıbrıs'a gittiğinden haberim vardı. Semih beni sürekli denek tahtası olarak kullandı. Benim programa yeniden katılmayacağımdan emin olmak için yaptı. Kendimi bir oyunun içinde buldum. Gözlerim kör olmuş... Kıbrıs'a da iş amaçlı değil, eğlence amaçlı gitti."

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *