» 
 

Kısmetse Olur 271. bölüm fragmanında Rabia ile Adnan ödülün tadını çıkarıyor

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.30'da yayınlanan Kısmetse Olur 271. bölüm fragmanı yayınlandı. Kral seçilen Adnan ile Kraliçe seçilen Rabia, baş başa ödüllerinin tadını çıkarıyor. Eğlence merkezinde çocuklar gibi eğlenen Adnan ve Rabia neler yaşadı? Kısmetse Olur bugün neler oldu? Kısmetse Olur 4 Kasım fragmanı ve yeni bölüm detayları haberde...

Seda Akgül'ün sunuculuğunu üstlendiği evlendirme programı Kısmetse Olur 271. bölüm fragmanı yayınlandı. Haftaiçi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yeni bölümü heyecanla izleniyor. Kısmetse Olur 4 Kasım bölümünde neler yaşanacak? Kral ve Kraliçe, yani Adnan ile Rabia birlikte Lunaparka gidiyorlar. Ödüllerinin tadını çıkaran ve çocuklar gibi eğlenen Rabia ve Adnan oldukça mutlu görünüyor. Öte yandan eve yeni damat adayı Okan'ın annesi geliyor. Okan'ın annesi Filiz Hanım, oğlu için uygun adayın Aycan olduğunu dile getirirken, gelinler evi şoka uğruyor. Aycan ise utangaçlığını gizleyemiyor. Öte yandan aşkları giderek güçlenen tanıma yolundaki Gökhan, Rabia'ya koca bir buket çiçek getiriyor. Rabia ise şımartılmaktan mutluluk duyuyor.

Kısmetse Olur bugünkü bölümde seçimler doğrultusunda Kral ve Kraliçe belli oluyor. Haftanın Kralı Adnan ve Kraliçesi ise Rabia seçiliyor. Rabai'nın kraliçe seçilmesi ise Didem için sorun oluyor. Didem, Rabia'nın önceden herkesi adayı olarak gördüğünü söylediği sözlerini hatırlatarak, Rabia'ya olan güvensizliğini dile getiriyor. Kralın kraliçeye vermesi gereken çiçeği, Adnan Didem'e verince de Rabia büyük bir tartışma çıkarıyor. Çiçeğin paramparça edildiği tartışmaya Gökhan'da gözleriyle görünce, soluğu gelinler evinde alıyor. Çiçek polemiğinden dolayı Adnan, Gökhan, Didem ve Rabia arasında atışma yaşanıyor. Öte yandan Aykut'a ise Ayça hakkında evden uyarılar yapılıyor. Semih ile Ayça tartışıyor ve Ayça bu hafta evden gitmek istediğini, herkesten kendisini yazmasını istediğini söylüyor.

Ayça'nın Gökhan'ın dövmesini Rabia için problem haline getirme çabaları ise netice vermiyor. Rabia, Gökhan'ın eski kız arkadaşının kolunda isminin yazıyor olmasını büyük bir olgunlukla karşılıyor. Öte yandan ilişkileri dolu dizgin ilerleyen Hazal ile Didem ise elti modunda, oyuncak bebekler ile bebek provası yapıyorlar. Gamze'nin ise evi ve arabasının olduğunu her fırsatta dile getirmesi kızların tepki göstermesine neden oluyor. Didem, Gamze'nin egoist bir karaktere sahip olduğunu iddia ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *