» 
 

Kısmetse Olur 272. bölüm fragmanı yayınlandı! Gökhan ve Adnan barışıyor

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.30'da yayınlanan evlenme programı Kısmetse Olur 272. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 5 Kasım yeni bölümde Gökhan ile Adnan aralarındaki buzları eritiyor. Öte yandan Didem ile Adnan barışıyor. Kısmetse Olur bugün neler oldu? Detaylar haberde...

Kısmetse Olur Kanal D ekranlarında hafta içi her gün heyecanla izlenmeye devam ediyor. Kısmetse Olur 272. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Kısmetse Olur 5 Kasım bölümünde evde eğlenceli görüntüler yaşanıyor. Erkekler evinde hakim olan gerilimin aksine gelinler evinde bütün buzlar çözülüyor. Mehtap, çiçeklerini kestiği için Adnan'dan özür diliyor. Rabia ile Didem, Gökhan ile Adnan arasındaki soğuk rüzgarlar da nihayet dağılıyor. Adnan ve Gökhan birbirlerine sarılarak barıştıklarını ilan ediyorlar. Didem, Adnan, Gökhan ve Rabia evde halay çekiyorlar. Peki, Kısmetse Olur bugün neler yaşandı? Kısmetse Olur 272. bölüm fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz.

Kısmetse Olur yeni bölümde Didem, bir önceki gün Rabia ile Adnan'ın birlikte ödüle çıkmasından dolayı oldukça gergin görüldü. Adnan ise Didem'in kendisi ile ilgilenmediğini dile getirdi. Kızlar ve erkekler evinde Rabia ile Adnan'ın ödülü kazanıp birlikte Lunapark'a gitmeleri büyük tepki çekti. Didem, Rabia'ya kesinlikle güvenmediğini dile getirdi. Gökhan ile Adnan arasında ise tartışmalar sözlü olarak devam etti. Rabia'nın hal ve hareketleri ise Ayça, Aycan ve Didem tarafından değerlendirildi. Rabia'nın ikili oynadığı belirtildi. Ayrıca Rabia'nın Aykut'a karşı hislerinin olduğu da söylendi.

Lunaparka giden Rabia ile Adnan ise oldukça keyifli zaman geçirdi. Ödül gezisinde adrenaline, salıncağa ve çeşitli oyuncağa binen Adnan ve Didem'in görüntüleri de eve verildi. Didem, Adnan'ın korku dolu anlar yaşadığı adrenalin oyuncağında Rabia'ya sığınması ve Rabia'nın Adnan'a yakınlaşmasına büyük tepki gösterdi. Rabia'nın Adnan'a karşı hisleri olabileceğini belirten Didem, Adnan ve Gökhan'ın tepkisini aldı. Ayrıca Rabia'nın, Adnan ile aralarındaki problemi söylemesi de Didem'in sinirlerini bozdu. Ayrıca eve yeni damat adayı Okan'ın annesi Filiz Hanım misafir olarak geldi. Filiz Hanım, oğlu Okan'a beğendiği adayın Aycan olduğunu söyledi. Gökhan ise Rabia'nın dünkü çiçek tartışmasından dolayı üzüldüğünü düşünerek ona koca bir buket çiçek getirdi. Didem ile Adnan arasında da ilgisizlik problemleri gün yüzüne çıktı. Kısmetse Olur yeni gelişmeleri merakla bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *