» 
 

Kısmetse Olur 276. bölüm 10 Kasım fragmanı yayınlandı! Gökhan'dan şok itiraf

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün keyifle izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 276. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 10 Kasım yeni bölümünde Rabia ve Gökhan arasında itiraflar oluyor. Gökhan'ın çocuğu mu var? Hazal ile Semih ise severek ayrılmaya mı karar verdi? Kısmetse Olur bugün yaşananlar ve yeni gelişmeler detaylarda...

Seda Akgül'ün sunduğu Kısmetse Olur programında sular durulmuyor. Bugün ekranlara gelen yeni bölümü ile herkesi şaşkına çeviren evlilik programı yayınlanan Kısmetse Olur 276. bölüm fragmanı ile izleyicilerini şoke etti. Çiçeği burnunda sevgili Rabia ve Gökhan arasında çıkan tartışma giderek alevlenerek, itiraflara neden oldu. Rabia, evliliğin eşiğinden döndüğünü itiraf ederken, Gökhan ise bir çocuğu olduğunu söyleyerek ağızları açık bıraktı. Gökhan ve Rabia'nın itiraf gününde neler yaşanacak? 

Kısmetse Olur 10 Kasım 276. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur bugünkü bölümde Hazal ile Semih'in, Adnan ile Didem'in tartışmaları ve ayrılmaları gündeme bomba gibi düşerken, yayınlanan yeni fragmanda yarın evde yer yerinden oynayacağının sinyalleri verildi. Kısmetse Olur'da bugün, yeni gelen aday Gamze Taşkın, evdeki kızların bugünkü kırmızı oda hayallerini resmen çaldı. Erkekler evinde Gamze'ye ders vermek amacıyla, planlar yapıldı. Metehan haricindeki tüm adaylar Gamze'yi kırmızı odaya davet etti.

Gelinler evince hoş karşılanmayan bu durum, daha sonrasında erkeklerin yaptığı oyun olarak değerlendirmeye alındı. Erkekler intikam almak için sırayla Gamze Taşkın ile görüştüklerinde ise hiçbirşeyden haberi olmayan Gamze Taşkın, erkeklerin kendisini beğendiği ve görüşmek istediği için kırmızı odaya çağırdıklarını iddia etti. Ancak gerçek çok geçmeden anlaşıldı. Erkekler Gamze'ye ders vermek amacıyla bunu yaptıklarını dile getirirken, Gamze ise gözyaşlarına boğuldu. Evde tanıma yolunda olan Adnan, Didem ile Semih ve Hazal arasında büyük bir tartışma çıktı.

Erkekler evini basan Hazal ile Didem, Semih ve Adnan'dan hesap sordu. Kıskançlığı ile bilinen Hazal, gözyaşlarına boğularak Semih'le mutlu olmadığını artık ayrılmak istediğini söyledi. Didem ise sinirlerini daha da kontrol altında tutarak, Adnan'la tartıştılar. Ancak bu durum her iki damat adayının da ilişkilerini bitirme noktasına geldiğini işaret etti. Öte yandan Gamze ise Şahin'le adını tanıma yolundaki çiftlerin isimlerinin yer aldığı tahtaya yazdırmaya çalıştı. Şahin ilk olarak isimlerini yazmasa da Gamze'nin baskılarına dayanamayarak yazdı.

Ancak, daha sonra açıklama yapan Şahin, baskı altında olduğu için tahtaya isimlerini yazdığını, Gamze'ye hislerinin artık eskisi gibi olmadığını belirtti. Semih ile Hazal, erkekler evinde yanlız görüşerek, fanlarından gelen hediyeleri incelediler. Hazal, gözyaşlarına boğulurken Semih'i mutlu edemediğini ve artık ayrılmaları gerektiğini ifade etti. Semih'se Hazal'ın düşüncelerine katılarak, ayrılmanın en doğru karar olabileceğini ifade etti. Kısmetse Olur yeni fragmana "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *