» 
 

Kısmetse Olur 277. bölüm fragmanı 11 Kasım için yayında! Hazal isimleri sildi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kısmetse Olur 277. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölüm 11 Kasım'da, Hazal tablodan Semih'le isimlerini sildi. Kral ve Kraliçe seçilen Onur ile Gamze ise ringe çıkıp, kıyasıya mücadele ediyorlar. Kısmetse Olur yeni bölüm gelişmeleri detaylarda...

Sekiz gelin ve sekiz damat adayının, gönül eşlerini bulmak için katıldığı, Kanal D ekranlarının sevilen evlilik programı Kısmetse Olur 277. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde evde yine sular durulmuyor. Hazal, Semih ile olan ilişkilerinde son noktayı koyan isim oluyor. Kral ve Kraliçe seçilen çiftimiz Onur ile Gamze için ödüllerinin tadını çıkarıyor. Ancak bu ödül şimdiye kadar görülmedi! Ringde kickboks yapan Gamze ile Onur, tüm marifetlerini sergiliyorlar. Gamze ise adeta Onur'dan intikam alıyor.

KISMETSE OLUR YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Gökhan ve Rabia'nın itiraflarının ardından ilişkileri sallantıya girdi. Yeni gözde çift bir anda kendilerini boşlukta buldu. Birbirleri hakkında çok fazla bilmediklerinin olduğunu öğrenen çiftin yeni günlerde anlaşmazlık yaşayacakları tahmin ediliyor. Dün yeni gelin adayına ders vermek isteyen Semih ve Adnan ise bu oyundan ağızlarının payını aldı. Didem ile Adnan 11 Kasım yeni bölümde, ilişkilerini toparlamakta küçük de olsa adımlar atarken, Hazal'ın kıskançlık krizleri Semih ile olan ilişkisinin sonu olacağa benziyor.

Hazal, çiftlerin isimlerinin yazılı olduğu tahtadan Semih ile kendisinin adını siliyor. Bu da Hazal'ın üzüntüden de olsa bu ilişkiyi bitirmek istediğine işaret ediyor. Semih cephesinde ise durum farksız. Hazal'ın pişman olmadığını ve ilişkiyi bitirmekte ne kadar kararlı olduğunu gören Semih, Hazal'ın ayrılma kararına saygı göstereceğe benziyor. Aycan ise, Onur'a karşı hislerinin olduğu sinyalini bir gün önceden verdiği için yarın, Onur'dan büyük bir sürpriz alacak.

KISMETSE OLUR BUGÜN NELER OLDU?

Yeni gelen aday Gamze'nin, eve girdiğinde sarf ettiği sözler dilini yakmaya devam etti. Aycan'ın kışkırtmaları, Gamze'nin de sinir birikimi üst üste gelince ikili adeta evi savaş alanına çeviriyor. Eve henüz yeni gelmiş olan Gamze Taşkın, ilk uyarısını alıyor. Öte yandan Şahin üzerinde baskı kurmaya çalışan Nazlı ile Gamze Göktürk arasında da kıyasıya mücadele devam ediyor.

Hazal bugün eve gelmedi. Dün yaşanan kötü şakanın ardından, kıskançlığa yenik düşen Hazal, kendisini iyi hissetmeyerek eve gelmemeyi tercih etti. Kral ve Kraliçe sonuçları belli oldu! Halk oylaması ile Gamze Kraliçe, Onur ise Kral seçildi. İkili yarın sürpriz bir ödülü birlikte paylaşacaklar. Gökhan'ın, 4 yaşında bir çocuğu olduğunu söylemesi, Rabia'nın evliliğin eşiğinden dönmesi ikilinin ilişkilerinde yakında çatırdamaların başlayacağının sinyallerini veriyor.

Kısmetse Olur yeni fragmanı için "Haberin Videosu" butonuna tıklayınız...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *