» 
 

Kısmetse Olur 278. bölüm fragmanı 12 Kasım Hazal bayıldı!

Kanal D ekranlarında keyifle izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 278. bölüm fragmanı yayınlandı. Bugün ekranlara gelen Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında evde şoke eden gelişmeler olacak. Gelin adayı Hazal bayıldı mı? Kısmetse Olur bugün yaşananlar ve yeni gelişmeler detaylarda...

Formatı ile beğenilen Kanal D ekranlarında hafta içi yayınlanan evlilik programı Kısmetse Olur 278. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde sular durulmuyor. Semih'le ayrılan ve kendisini bir türlü toparlayamayan Hazal'ın bayıldığını öğrenen Semih, ayaklanıyor. Herkesi şoke eden gelişmeler ile Kısmetse Olur 12 Kasım 278. bölümü merakla bekleniyor. Semih ile Hazal yeniden barışacak mı? Yoksa bu ilişkiyi tamamen bitirdiler mi? Hazal ve Semih'in ilişkisi günden güne daha da kötü ilerlerken yaşanan kötü sürpriz sonrasında ikili barışacak mı? Hazal'ın bayılmasının ardından Semih, Hazal'ı affedecek mi?

KISMETSE OLUR 278. YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Ayrılığın acısı ile öfke arasında kalan Hazal, kıskançlığa yenik düşerek güzel giden bir ilişkisinin sonu oldu. Hazal, tahtadan Semih ve Hazal ismini sildikten sonra, Semih'te tahtadan isimlerini silmeye karar verdi. Bunu gören Hazal ise yine duygularına engel olamadı.

Öte yandan ödül yemeğine Hazal ile Aykut çıktı. Ardından Mehtap, Semih'e kötü bir haber verdi. Kapıda ambulansın olduğunu söyleyen Mehtap, Hazal'ın bayıldığını Semih'e söylemesi ile Semih adeta yerinden koptu. Kısmetse Olur 278. bölüm fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz.

KISMETSE OLUR BUGÜN YAŞANANLAR

Gamze Taşkın'a oyun yapayım derken ilişkilerini kopma noktasına getiren Adnan cephesinde durumlar iyiye giderken, Semih cephesinde ise durumlar giderek karmaşık bir hal aldı. Didem'in kontrollü sinirlilik durumlarına, Adnan'ın cilveleri ve esprileri de eklenince Didem, yelkenleri suya indirdi. Ancak Hazal ve Semih'te bu durum malesef ki böyle olmadı.

Hazal, kıskançlık krizlerinin önüne geçemediği için fevri kararlarda bulundu ve bu kararlar en çok ta kendisine zarar verdi. Semih, Hazal ile evlenip ayrılmaktansa şimdiden bitmesinin doğru karar olduğunu savundu. Hazal, çiftlerin isimlerinin olduğu tahtadan isimlerini sildi ve Semih'le olan fotoğraflarını kaldırdı. Sonrasında ise ağlama krizlerine girdi. Öte yandan ödülü paylaşmaya giden Gamze ve Onur kickboks yaptılar. Renkli görüntülere, Gamze'yi yalnız bırakmak istemeyen Mehtap ve Şahin'de katıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *