» 
 

Kısmetse Olur 282. bölüm fragmanı yayınlandı! Adnan'dan Didem'e evlilik teklifi

Kanal D ekranlarında keyifle izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 282. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 17 Kasım bölümünde Adnan ödül yemeğinde Didem'e evlilik teklif ediyor. Yüzüğü parmağına takan Didem mutlu bir şekilde eve dönüyor. Gamze Taşkın ise Hazal ile Semih'in resimlerini yırtıyor. Kısmetse Olur yeni bölüm gelişmeleri ve Kısmetse Olur bugün yaşananlar ayrıntılarda...

Hafta içi her gün 12.45'te Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 17 Kasım 282. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan, Didem'e evlilik teklifi ediyor. Birbirlerini çok seven çift evlilik yolundaki büyük adımı atıyorlar. Öte yandan Hazal ile Gamze Taşkın ise tartışıyor. Gökhan ve Rabia ilişkisinde ise tartışmalar meydana geliyor. Didem ve Adnan arasında sürpriz gelişmeler yaşanırken, diğer adaylar arasında ise tartışmalar devam ediyor. Kısmetse Olur 282. bölüm fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz.

KISMETSE OLUR BUGÜN YAŞANANLAR

Bugün evde Gamze'nin Semih'e aday olması güne damgasını vurdu. Hazal ise Adnan ile işbirliği yaparak, Semih'le yeniden barışma yolunda adımlar atmaya karar veren Hazal'a taktikler verdi. Evde pek çok damat adayına aday olan Gamze'nin Semih'e olan yakınlaşmaları ise Hazal'ın moralini oldukça bozuyor. Öte yandan Mehtap ise Adnan ile Didem'in ilişkilerini gambazlamaya devam ediyor. Didem'in Adnan için ördüğü atkıyı sökerek Didem'i çileden çıkarıyor.

Öte yandan yeni bir yola başlayan Aycan ile Onur'un ilişkileri ise evde tartışmalara neden oldu. Berker'in Hazal'ı önceden tanıdığını imâ etmeleri ise Semih'in sorularına maruz kalmasına sebep oldu. Evdeki gelinm adayları Aycan ile Onur'un, Rabia ve Gökhan'ın ilişkilerini taklit ettiğini iddia ettiler. Aycan ise ilişkilerini savunarak, çiftlerin isimlerinin yazılı olduğu tahtaya Onur ve Aycan yazdı.

Kısmetse Olur evinde soğuk rüzgarlar eserken, kırmızı oda görüşmesi yapacak olan yeni damat adayı Berker Türker ise Mehtap Taşkıran'a aday oluyor. Kırmızı oda görüşmesinde heyecandan ter döken Berker'e, Mehtap zamanla birbirlerini tanıyacakları cevabını verdi. Gamze'nin Semih'le özel balkon konuşmaları ise evde Gamze'nin eleştiri yağmurlarına tutulmasına neden oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *