» 
 

Kısmetse Olur 283. bölüm fragmanında Adnan'a sürpriz kına gecesi

Kanal D ekranlarında keyifle izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 283. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan'a kına gecesi eğlencesi düzenleniyor. Öte yandan Gamze Taşkın ile Semih ve Hazal tartışması devam ediyor. Gamze ile Okan uyarı alıyor. Kısmetse Olur bugün yaşananlar ve Kısmetse Olur 18 Kasım fragmanı ayrıntılarda...

Hafta içi her gün 12.45'te Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur 283. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 18 kasım yeni bölümde Evlilik yolundaki ilk adımlarını atan çift Adnan ile Didem evdeki herkesi sevindirdi. Damatlar evine ise bu sürpriz kına gecesi ile taçlandırılarak muhteşem bir eğlenceye dönüştürüyor. Parmağına yüzüğü takan Adnan'a kına yakılıyor.

Öte yandan yeni çift Aycan ile Onur ise birlikte dışarıya çıkıyorlar. Birlikte başbaşa keyifli zaman geçiren ikili hoşça sohbet ediyorlar. Öte yandan Gamze Taşkın'ın, Hazal ile Semih'in fotoğraflarını yırtmasının ardından evde işler değişiyor. Gamze'nin başlattığı bu harekete, Semih'de bir hamle yaparak Gamze'nin fotoğrafını fırlatıyor. Ardından evde eşyalar resmen havalarda uçuşuyor. Gamze Göktürk ile Okan Altınok, Seda Akgül'ün açıklamaları ile uyarı alıyor.

KISMETSE OLUR BUGÜN NELER YAŞANDI?

Adnan ile Didem, yolunda giden ilişkilerini farklı bir boyuta taşıyor. Deniz kenarında birlikte yemek yiyen ikili, kemancıların gelmesi ile unutulmaz bir gün geçiriyorlar. Öte yandan Adnan, Didem'e sürpriz bir şekilde evlenme teklifi ediyor. Didem gözlerine inanamayarak, Adnan'ın aldığı yüzüğü parmağına takarak evlilik adında ciddi bir adım atıyorlar. ADDİD dışarıda güzel zamanlar geçirirken evde tansiyon giderek yükseliyor.

Hazal, Semih'in kendisine hediye ettiği küpeleri iade ederek, eski günleri Semih'e hatırlatmaya çalışıyro. Gamze Taşkın ise Hazal'ın Semih'i haketmediğini iddia ederek Hazal ile Semih'in karakalem resimlerini yırtıyor. Semih'in yanından dönen Hazal ise sinirlerine hakim olamıyor. Arkadaşı Aycan, Hazal'ı sakinleştirmeye çalışıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *