» 
 

Kısmetse Olur 304. son bölümde şok görüntüler! Semih Hazal'ı terk etti

Kanal D ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Kısmetse Olur'un bugünkü bölümünde şok görüntüler ortaya çıktı. Kısmetse Olur final bölümünde Hazal Babalık'ın elenmesinin sonrasında Semih Kurtulmuş'un ceza almayı göze alarak el ele evden çıkmasının ardından, Semih Hazal'ı terk ederek Kıbrıs'a gidiyor. Ayrıntılar haberde...

Hafta içi her gün 12.45'te yayınlanan evlendirme programı Kısmetse Olur 304. bölümü yayınlandı. Kısmetse Olur'un bugünkü bölümünde sunucu Seda Akgün, evdeki tüm adayları ekran başına toplayarak şok görüntüleri ekranlarda yayınladı. Evdeki görüntüler ise herkesi şoke etti. Haftanın finali bölümünde Hazal Babalık'ın evden elenmesi kesinleşince, birlikte olduğu damat adayı Semih Kurtulmuş Hazal'ın elini tutarak Kısmetse Olur evini terk etti. Semih, final günü Seda Akgün'ün uyarılarda bulunmasına rağmen dinlemeyerek evden Hazal ile el ele ayrıldı.

Günlerdir Semih'e ulaşamayan Kısmetse Olur programının yapım ekibi, Semih Kurtulmuş'a bir türlü ulaşamadı. Yapım, Semih'in Hazal ile birlikte dışarıda görüştüğünü düşünerek Semih'e yeniden kapıları açtı. Ancak Semih'e ulaşamayan birtek yapım ekibi değildi. Elini tutarak çıktığı Hazal Babalık da Semih'e bir türlü ulaşamıyordu.

Gerçeklerin ortaya dökülmesinin ve Hazal'ın evdeki yakın arkadaşı Aycan'ın da açıklamalarının ardından, Semih Kurtulmuş'un evlenme yolunda olduğu Hazal Babalık ile evden ayrılması üzerine, Semih'in evden ayrılan diğer aday Şahin ile birlikte eğlenceli pozlar vererek Kıbrıs'a tatile gittikleri öğrenildi. Ekranda yayınlanan görüntülerde, Semih ile Şahin'in mutlu pozlar vererek uçakta çektikleri kısa video, Semih'in çektiği Kıbrıs bileti görüntülendi.

Aycan'ın açıklamalarına göre ise, Hazal'a mesaj atan Semih, kendisinin bir türlü onu mutlu edemediğini bahane ederek bir daha Hazal'ı ne arayıp ne de sordu. Hazal ise yaşadığı hüsranın ardından sosyal medya hesabındaki Semih ile olan tüm fotoğraflarını kaldırdı. Günlerdir ağlayan gelin adayının annesi ve babası da kızlarının durumundan dolayı üzgün. Hazal'ın annesinin hastanede tedavi altında olduğu iddia ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *