» 
 

Kısmetse Olur 311. bölüm fragmanı yayınlandı! Barış Gamze'ye aşkını itiraf ediyor

Kanal D ekranlarından keyifle izlenen Kısmetse Olur 311. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 22 Aralık bölümünde, sürekli tartışmalar yaşanan Barış ile Gamze arasında sürpriz bir gelişme yaşanacak.

Kısmetse Olur 311. bölüm fragmanı 22 aralık için yayınlandı. Kısmetse Olur bomba gibi yeni bölümle izleyicilerini şoke edecek. Kırmızı odada görüşen Barış, Gamze'ye açılıyor. Bu itirafın ardından Gamze, Barış'a ne tepki verecek? En büyük aşklar nefretle başlar sözü gerçek mi oluyor? Öte yandan Rabia ile gökhan Sara ilişkisi de büyük sarsıntıya uğruyor. Gökhan, Rabia ile ilgili kafasında hep soru işaretlerinin yer aldığını ve bu huzursuzlukla ilişkisini devam ettiremeyeceğini dile getiriyor. Bu konuşmanın bir ayrılık konuşması olduğunu anlayan Rabia, gözyaşlarını tutamıyor.

Sibel ise Turgay'ın takıntılı aşık tavırlarından dolayı aşırı rahatsızlık duyuyor. Turgay'ın sürprizlerine "İstemiyorum!" diye tepki gösteren gelin adayı Sibel, kırmızı odada bir şok daha yaşıyor. Eve yeni gelen damat adayı Kaan Türk, Sibel'e olan ilgisinden bahsediyor. Sibel ise Kaan'ın bir başkasına ilgi duyduğunu ima ediyor. Öte yandan Mehtap'ın diskalifiye olması ile huzura kavuşan Berker, Öykü'nün ilgisi ile şaşkına dönüyor.

Onur ile Aycan ise muhteşem romantik yemeğin ardından evdeki yaşanan bir olaydan dolayı, Aycan'ın tavırlarından hoşlanmadığını dile getiriyor. Aycan ise Onur'un sözleri karşısında gözyaşlarına hakim olamıyor.

Kısmetse Olur 311. bölüm ayrıntılı gelişmeler için takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *