» 
 

Kısmetse Olur 7 Şubat'ta ADDİD tamamen bitiyor mu?

Kısmetse Olur yeni bölümde gözyaşı dinmiyor. Adnan ile didem artık yolun sonuna mı geldi? Didem'in bir önceki gün fırlattığı yüzüğü, Adnan Didem'e geri veriyor. Onur ile Tankut arasında da büyük ir kavga çıkıyor. Kısmetse Olur yeni 351. bölümü ile 7 Şubat bugün Kanal D'de...

Kısmetse Olur 7 Şubat Salı bugün yayınlanacak yeni bölüm fragmanında, Kısmetse Olur evinde sular durulmuyor. Adnan ile Didem arasındaki tartışmalar gün geçtikçe şiddetini artırıyor. Onur ile Aycan arasında ise beklenmedik bir gelişme yaşanıyor. Tankut ve Onur'un kavgası ise güne damgasını vuracak.

Kısmetse Olur 351. bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümde Aycan'ın annesinin Onur ile konuşması herkesi şoke ediyor. Onur ile Aycan ilişkisine onayı olmadığını söylemesi, Aycan ve Onur ilişkisinde soğuk rüzgârlar esmesine neden oluyor.

Kısmetse Olur'da geride bıraktığımız haftadan bu yana bir küs bir barışık olan Adnan ile Didem çifti romantik yemekte alevlenen tartışmalar ADDİD'in adeta sonunu getiriyor. Üst üste yaşanan olumsuz gelişmeler, Adnan'ın ailesinin Didem'i onaylayıp onaylamadığı ile başladı. Ardından görüşmeyen çifte Onur ile Aycan'ın yaptığı sürpriz de aralarını düzeltmek için yeterli olmadı. Tansiyon iyice yükseldi ve Didem yüzüğünü fırlattı.

Tuğçe'nin eski sevgilisinin Kısmetse Olur evine girmesi ile evde işler karıştı. Eski sevgilisine karşı hislerinin olduğunu ve duygularının bitmediğini anlatırken gözyaşlarına boğulan Tuğçe, herkesi şaşırttı. Tankut ise yaşadığı bu ihanet ile oldukça sarsıldı. Evdeki herkes Tuğçe'ye karşı bu konudan olayı cephe aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *