» 
 

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayında! Sibel'e Gökhan'dan büyük sürpriz!

Kısmetse Olur haftanın finaline az zaman kala, Kısmetse Olur'un 330. bölümü bugün yayınlandı. Sibel'e Gökhan'dan gelen büyük sürpriz herkesi şoke etti.

Seda Akgül'ün sunuculuğunu üstlendiği Kanal D ekranlarının sevilen evlilik programı Kısmetse Olur bugün 330. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Kısmetse Olur'un haftanın finali fragmanı da bölümün ardından hemen yayınlandı. Kısmetse Olur'un gözde çifti Adnan ve Didem arasında gerilim giderek tırmanıyor. Didem'in kıyafetlerini sert bir tavırla eleştiren Adnan, evdeki gelin adayları tarafından da büyük tepki aldı. Didem, sinirle hareket ederse ilişkilerinin bitebileceğini dile getirirken, o anları erkekler evinde ekranda izleyen Adnan, çıkacak büyük bir kavganın fitilini ateşliyor.

Evde Gökhan'ın gidişinin sonrasında her fırsatta evden ayrılmak istediğini söyleyen Sibel ise büyük bir sürprizle karşılaşıyor. Eve gelen iki şef mutfakta güzel yemekler hazırlıyor. Işıl ışıl bir masaya oturan Sibel, sürprizin Gökhan tarafından yapıldığını öğreniyor. Ardından Gökhan'ın gönderdiği özlem ve hasret dolu videoyu izleyen Sibel, gözyaşlarını tutamıyor. Kısmetse Olur'un yayınlanan yeni bölüm fragmanında evde Didem ile Adnan'ın tartışmaları görülüyor.

Öte yandan evden ayrılan eski damat adayı Onur'un eve geri geldiği ve Adnan'ın eve veda ettiği düşünülüyor. Didem'in gözyaşlarını ve haykırışlarını ise arkadaşları dizginlemeye çalışıyor. Peki, Didem neden gözyaşlarına boğuluyor? Sibel evden gidecek mi? Çeki kim alacak? Bekleyelim görelim... 

Kısmetse Olur'un haftanın finali fragmanında Gamze ile Didem tartışıyor. Tuğçe ise Gökhan konusunda büyük bir atışma yaşıyor. Gökhan ve Sibel'e tepkili olan Ünal'da Gökhan'ın her gün dışarıda olduğunu ve onun gece hayatı olduğunu vurguluyor. Berker ile Gözde arasında da sesler yükseliyor. Kısmetse Olur'da kim elenecek? Kim gelecek?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *