» 
 

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı! Elenen isim...

Heyecanla beklenen Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı 06.11.2016 için yayınlandı. Kanal D ekranlarına Pazar akşamı gelecek olan Kısmetse Olur yeni bölümde Semih ile Hazal ayrılma noktasına geliyor. Gökhan ise Ayça'ya ağır sözler sarf ediyor. Kısmetse Olur'da kim elendi ve kim geldi? Ayrıntılar haberde...

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kısmetse Olur 6 Kasım Pazar günü bomba gibi bir bölümle gelmeye hazırlanıyor. Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? Kim geldi? Merakla soruların cevapları bekleniyor. Ekranların formatı ile sevilen evlendirme programı Kısmetse Olur yeni bölümde yine sular durulmuyor. Adnan, Gamze ile ilgili olan esprili sözlerine devam ediyor. Peki, Adnan'ın Gamze'ye karşı hislerini esprili olarak itiraf ettiği sözlerine ne tepki verecek? Kısmetse Olur 6 Kasım haftanın finali fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz. Gökhan ise Ayça hakkındaki sorulardan artık sıkılarak, Ayça'nın reklam ve prim amaçlı yeniden programa katıldığını söylüyor. 

Bu sözleri duyan Ayça gözyaşlarına boğuluyor. Ailelerin de onayı ile tanışma yoluna girip girmeyecekleri oldukça merak konusu olan Şahin ile Nazlı hakkında ise Gamze iddialarda bulunuyor. Gamze, Nazlı'nın sinsi biri olduğunu dile getiriyor. Bir barışık bir küs tanıma yolundaki çift Hazal ile Semih ise yine şiddetli bir şekilde tartışıyorlar. Semih, Hazal'a onun davranışlarından rahatsız olduğunu ve bu davranışları düzeltmesi gerektiğini düzeltmezse kötü şeylerin yaşanacağını söylüyor. Hazal ise adeta çileden çıkarak "Olmazsa olmaz!" sözünü söylüyor. Hazal ile Semih ayrılıyor mu?

Kısmetse Olur hakkındaki söylentilere göre, bu hafta erkekler evinden bir isim gidiyor. Kim elendi? Sorusunun cevabı henüz bilinmezken bu ismin Metehan olabileceği yönünde iddialar dolaşıyor. Ayrıca eve gelecek yeni damat adayının ise Kısmetse Olur yeni sezonda diskalifiye edilerek ayrılmak zorunda kalan Tolga Kulakçı'nın yeğeni Adem Muriç'in olduğu söyleniyor. Genç ve yakışıklı adayın eğlence kulüplerinde DJ'lik yaptığı söyleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *