» 
 

Kısmetse Olur son bölümde zarfla gelen acı haber!

Kısmetse Olur 8 Şubat 353. bölüm fragmanında, gelin adayı Merve'yi kahreden acı haber geldi. Merve'nin kanser hastası olan babasının rahatsızlanmasının ardından eve gelen ölüm haberi herkesi derinden etkiledi.

Kanal D ekranlarından takip edilen Kısmetse Olur programında şimdiye kadar hiç görülmeyen bir olay meydana geldi. Kısmetse Olur'un gelin adayı Merve, 8 Şubat günü programa katılacağı sırada kendisine gelen babasının rahatsızlanması haberi ile programa katılmadan çıkarak babasının yanına gidiyor.

Aradan çok geçmeden Kısmetse Olur evinin kapısı çaldı ve kapıyı Sibel açtı. Siyah bir zarf içerisindeki yazıları okuyan Sibel şoke oldu. Sibel, Merve'nin babasının ölüm haberinin geldiğini arkadaşlarına açıklamasının ardından evde büyük bir sessizlik hakim oldu ve gelin adayları gözyaşlarına boğuldu. Aycan'ın ağladığını gören Onur, sevgilisini teselli etmek için yanına koştu.

Damatlar evinde de durum gelinler evinden farksızdı. Babasını kaybetmenin acısını yaşayan Gökhan, Merve'nin babasının ölümü haberinin ardından acılarını hatırlayarak gözyaşlarına boğuldu. Gökhan'ı ise en yakın ardakaşı Ünal teselli etti. Tankut ise küslüklerin boş olduğunu belirterek ölümün ansızın gelebileceğini bu nedenle herşeyi büyütmemek gerektiğini dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *