» 
 

Kısmetse Olur yeni 247. Bölüm sonu dedikodusu

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün sıkı sıkıya takip edilen evlendirme programı Kısmetse Olur 247. Bölümde evde yine gerilim hakim oldu. Kısmetse Olur Halk Oylaması Fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde Hazal ile Semih barıştı. Gökhan ile Rabia ayrıldı. Yeni fragman, son bölüm özeti haber detaylarında...

Hafta içi hergün Kanal D ekranlarında izlediğimiz Kısmetse Olur 247. Bölümde, bir küs bir barışık olan eve yeni gelen gelin adayı Nazlı'nın da etkisi ile ilişkileri kopma noktasına gelen Hazal ile Semih bugün barıştı. Kısmetse Olur'un yeni bölümünde Aycan'a yeşil ışık yakan Gökhan ile Rabia'nın ilişkisi ise tamamen bitti. Evde bugün neler yaşandı? Kısmetse Olur Halk Oylaması Fragmanı yayınlandı mı? Kral seçilen Gökhan ile kraliçe seçilen Aycan'ın buz pateni yaptığı görüntüleri Kısmetse Olur evinde yayınlandı. Görüntülerin ekrana gelmesi ile Aycan büyük bir mutluluk yaşarken, Rabia ise gözlerine inanamadı. Aycan'ın gülüşlerine daha fazla dayanamayan Rabia erkekler evini bastı. Gökhan'a, Aycan ile samimi görüntüler verdiği karelerin hesabını sordu. Ancak Gökhan, Rabia'ya sert bir hamle yaparak onu Aykut meselesini sordu. Ancak Rabia ile Gökhan'ın tartışması giderek şiddetlendi. Gökhan, Rabia'nın aldığı hediye montu bıçak ile parçaladı. Öte yandan Esra ise Gökhan'ın yanına giderek herkese mavi boncuk dağıttığını söyledi. Gökhan gelin adayları tarafından adeta köşeye sıkıştırıldı.

Günlerdir sinir krizlerine giren ve evde gözyaşı dinmek bilmeyen gelin adayı Hazal Babalık, eve Semih'in annesinin gelmesi ile şoka uğradı. Semih'in annesi Hazal ile Semih'in kavga ettiği görüntüleri izledi. Semih'in annesi Hazal ile kısa süre sohbet ettikten sonra ona onları barıştırmadan evden ayrılmayacağını söyledi ve Semih'in yanına gitti. Semih'in annesi büyük bir olgunlukla olanları bir de Semih'ten dinledi.

Ardından Semih'i alarak gelinler evine Hazal'ın yanına getirdi. Fatma Hanım, ikisi ile de konuştuktan sonra Hazal ile Semih'ten sarılmalarını istedi. Çifti barıştıran anne Fatma Hanım güler yüzle evden ayrıldı. Hazal ile Semih ise birbirlerine kavuştu. Ancak olayları karıştırmak isteyen Nazlı, Hazal'ın Semih'e yaptığı sürpriz yemeğin içerisine tuz boca etti. Semih ise bunu Hazal'dan öğrenerek Nazlı ile arasına duvar ördü. Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak? 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *