» 
»
 

Kısmetse Olur yeni sezon ilk eleme gecesi kim elendi? Yeni fragman

İkinci sezona bomba gibi başlayan Kısmetse Olur'un 40. hafta finalinde eleme gecesinde evden kim elendi? Kısmetse Olur'un eleme gecesinde neler yaşandı? Çeki kim aldı? 225. bölüm için yeni fragman yayınlandı mı? Yeni yarışmacılar kim? İşte detaylar...

Kısmetse Olur'un yeni sezon 40. hafta finalinde evden ayrılması yönünde kimin ismi verilecek ve kim eve veda edecek? Eleme gecesinde neler yaşanacak? Yeni fragman yayınlandı mı? Kısmetse Olur'un 10 Eylül'de yayınlanan eleme gecesi bölümünde evden ayrılması yönünde en çok isim alan gelin adayı Aycan oldu. Gelinler evinden en çok adı verilen kişi ise Tolga ve Şahin oldu. Sezonun ilk finalinde Seda Akgün'ün sürprizi ile evden ayrılan isim olmadı. Çek ise Merve ile Semih arasında bölüşüldü. Yeni bölümde gelinler arasında tartışmalar çıkıyor. Adnan'ı paylaşamayan gelin adaylarından Aycan ile Didem arasında çekişmeler yaşandı. Aycan, geldiğinden beri aklının Adnan'da olduğunu ve bu nedenle Adnan'la görüşmek istediğini belirtti. Didem olaylara seyirci kalırken, Adnan'ın da kafası oldukça karışmış durumda. Gelinler tansiyon giderek yükseliyor. Kısmetse Olur'da gelinler evinden koruma altına alınan damat adayı Onur oldu. Damatlar evinden ise koruma altına alınan gelin adayı Merve oldu.

Öte yandan koruma altına alınan diğer isimler ise Adnan ve Hazal oldu. Kısmetse Olur'un son bölümünde, Aycan ile Didem'in tartışmaları gündeme oturdu. Aycan'ın sinirlerini kontrol edememesinin ardından gözyaşlarına boğuldu.

Seda Akgül'ün sunumu ile günün özeti yapıldı ve eleme gecesinde elenmeyecek dört aday belirlendi. Hazal, Merve, Adnan ve Onur'un isimlerini yarın eleme kağıdına hiçbir aday yazamayacak. Merve, Hazal, Adnan ve Semih damatlar evinde baş başa yemeğe çıktılar. Yemekte güzel zaman geçiren dörtlü çok eğlendi.

Kısmetse Olur'un damat adayları: Adnan Kızıltaş 24 yaşında Karslı ve tercümanlık yapıyor. Ceyhun Duru 24 yaşında İstanbullu ve işletme yapıyor. Aykut Alagöz 27 yaşında İstanbullu ve fitness antrenörü, Gökhan Sara 26 yaşında Rizeli ve otomotiv sektöründe çalışıyor. Onur Demirtaş 25 yaşında Trabzonlu ve güvenlik firması var. Şahin Nart 24 yaşında İstanbullu ve satış danışmanlığı yapıyor. Semih Kurtulmuş Tekirdağlı ve giyim mağazası var. Tolga Kulakçı İstanbullu ve mankenlik yapıyor.

Kısmetse Olur'un gelin adayları: Hazal Babalık 20 yaşında Rizeli ve Marmara Üniv. okuyor. Aycan Varış 22 yaşında üniversite mezunu ve Çorumlu. Didem Delen 31 yaşında İstanbullu halkla ilişkiler mezunu. Deniz Bozkurt 24 yaşında İstanbullu grafik tasarım mezunu. Gamze Öktürk 28 yaşında Ankaralı grafik tasarım öğrencisi. Rabia Karaca 22 yaşında İzmirli oyunculuk mezunu. Merve Yurdakul 30 yaşında İstanbullu model. Serap Gürbüz 28 yaşında Hataylı işletme mezunu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *