» 
 

Kısmetse Olur'da kim elendi? 26 Şubat'ta diskalifiye şoku

Kısmetse Olur'da haftanın finali 26 Şubat'ta diskalifiye şokuna sahne oldu. Oylamada Ünal ve Yağmur eleme yok kararı sonrası yarışmaya devam ederken, Kısmetse Olur yeni bölümünde kim diskalifiye oldu? Yarışmadan elenen isim kim oldu?

Kısmetse Olur haftanın finali 26 Şubat'ta yayınlanan programda oldukça hareketli dakikalar yaşanırken, oylamada Onur ve Didem seçildi. En çok oyu alan Didem gelinler evini koruma altına alırken, Ünal rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı. Asıl bomba sunucu Seda Akgül'ün erken saatlerde eve gelmesiyle patladı. Aralarında bulunmayan bir ismin Kısmetse Olur evi kurallarına uymadığını açıklayan Akgül, bu kişinin elendiğini açıkladı. Herkes merakla kim elendi diye beklerken, Aycan, Gökhan, Ünal ve Merve'nin evde olmadığını fark eden gelinler evi, hangisinin veda ettiğini tahmin etmeye çalıştı. Açıklanan isim ise Gökhan Sara oldu. Sibel, Gökhan Sara'nın elenmesi üzerine gülümserken, kendisinin de artık evde kalamayacağını belirtti. Gelinler evinden ayrılmak isteyen Sibel'e kararına saygı duyduğunu ifade eden sunucu Seda Akgül eşyalarını toplayan gelin adayını evden uğurladı.

26 Şubat tarihli Kısmetse Olur haftanın finalinde Onur ve Didem birinci olurken, romantik yemek hakkını Onur, Adnan'a, Didem ise Gözde ve Ünal'a devretti. Evden gitmesi için gelinler evinden en çok oyu Yağmur damatlar evinden ise Ünal aldı. Gözde, Ünal'ın üzülmesine neden olunca suçluluk duyarak göz yaşlarına hakim olamazken, Ünal yeniden elemeye kalınca fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı. Sunucu Seda Akgül ise eleme olmayacağı yönünde çıkan kararı zarftan çıkardı ve Ünal ile Yağmur elenmekten bu haftalık kurtuldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *