» 
 

Kısmetse Olur'da kim elendi? Yeni aday Okan Altınok kimdir?

Kısmetse Olur'da dün eleme heyecanı yaşandı. Kısmetse Olur'da gelinler evinin koruma altına alınmasından sonra gözler damatlar evinden ayrılacak olan adaya çevrildi. Kısmetse Olur'da kim elendi? Kim geldi? Detaylar haberde...

Kanal D ekranlarıdna hafta içi her gün yayınlanan Kısmetse Olur'un dün akşamki bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Tüm izleyiciler Kısmetse Olur'da kim elendi? Kim geldi? sorularının cevabını bekledi. Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde gelinler evi korumaya alındı. Bu nedenle de potada olan damatlar evinden hangi adayın eleneceği merak edildi. Yapılan oylamanın ardından ise elenecek isim belli oldu. Peki, Kısmetse Olur'da dün akşamki haftanın finali bölümünde kim elendi? Dün akşam gelinler evinden elenmesi yönünde en çok oy alan isim Gamze, damatlar evinde ise Onur oldu. Gelinler evinin koruma altına alınması ile elenecek isim Onur Demirtaş oldu. Onur'un evden ayrılmasının ardından damatlar evine yeni bir aday geldi. Kısmetse Olur'da gelen yeni aday Okan Altınok oldu.

Kısmetse Olur 30 Ekim final bölümünde Onur'un gitmesi ile evde gözyaşları sel oldu. Onur'da evden ağlarken gözyaşlarına boğuldu. Daha sonra ise ellerinde iki çuval ile Okan Altınok geldi. Amasya Merzifon'lu olan Okan, eve Amasya elması ve soğan getirdi. 27 yaşındaki Okan, çitfçilik işi ile ilgileniyor. Ailesinin de onayı ile gelen Okan, Gamze'ye geldiğini dile getirdi. Evde Şahin'in Gamze ile olan diyalogları, Gamze'nin Onur'a olan ilgisinin ardından, Gamze'nin yeni aday Okan'a vereceği tepki ve yanıt merakla bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *