» 
 

Kısmetse Olur'da Tankut Danker ile Tuğçe Ergişi aşk mı yaşayacak?

Kısmetse Olur hafta içi her gün yeni bölümü ile Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. Kısmetse Olur'da eleme gecesinin ardından eve gelen Tankut, Kısmetse Olur'da dengeleri değiştiriyor. Gökhan'a aday olarak gelen Tuğçe Ergişi, Kısmetse Olur 333. bölümde Tankut Danker'in gelmesi ile oldukça heyecanlanıyor. Tankut ile Tuğçe arasında neler olacak?

Kısmetse Olur yeni bölümü ile hafta içi her gün 12.45'te Kanal D ekranlarına geliyor. Final gecesinde gelin ve damat adayları arasında büyük bir gerilim yaşandı. Barış ile Gizem son ikiye kalırken, eleme potasından dönen isim Barış oldu. Gizem Kısmetse Olur evine veda etti. Gizem'in ayrılışının ardından eve yeni gelin adayı geldi. Yeni gelin adayı Merve Kovancı, aklındaki ismin Akın Kırkkovanoğlu olduğunu itiraf etti. Kısmetse Olur 333. bölümde Tankut'un gelişi herkeste şok etkisi yaratıyor. Tankut'un gelişi ile evde neler değişecek?

Gelin adayı Merve'ye bir oyun oynayan gelin adayları Akın'ın neyi sevip sevmediğini Merve'den daha iyi bildiklerini iddia ettiler. Gözde'nin Akın ile daha önceden tanışıyor olduklarını öğrenen Merve, duyduklarını erkekler evinde anlatınca olanlar oldu. Berker, kızların oynadığı oyundan habersiz Gözde'ye hesap sordu. Berker'in kendisine oldukça sert davrandığını gözlemleyen Gözde, sinirlerine hakim olamadı. Merve'den dolayı Gözde ile Berker arasında ipler iyice gerildi.

Merve geldiğinde kendisini 23 yaşında olarak tanıtmıştı. Ardından 30 yaşında olduğunu itiraf eden Merve, hem erkekler evinden hem de kızlar evinden büyük tepki aldı. Merve'nin yaşı konusunda neden yalan söylediğini anlamaya çalışan Akın da kendisine talip olarak gelen Merve'ye tepkili davrandı.

TANKUT VE TUĞÇE ARASINDA AŞK FİLİZLENİYOR

Sibel ile Tuğçe arasında Gökhan krizi devam ederken, Gökhan'ın sürprizinin ardından Tuğçe de Ünal gibi kendisini geri çekmeye karar verdi. Kısmetse Olur'un eski adaylarından Tankut Danker'in eve yeniden gelmesi ile şaşkına dönen Tuğçe, Tankut'un ideal bir eş adayı olduğunu söyledi. Tankut'a olan ilgisi hem tavırlarından hem de sözlerinden anlaşılan Tuğçe ile Tankut arasında yeni bir aşk mı doğacak soruları akılları kurcaladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *