» 
 

Kısmetse Olur'un 22 Eylül bölümünde şok eden gelişme!

Kısmetse Olur'un 235. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kısmetse Olur evinde 22 Eylül'de neler yaşandı? Tartışmalara yine ev sahipliği yapan Kısmetse Olur'da bugün Hazal'a gelen hediye ortalık karıştırdı. Adnan ile Didem barıştı mı? Yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar detaylarda...

Sevilen sunucu Seda Akgül eve son anda tekrar geldi. Suat ile Tolga kavga etti. Tolga Kısmetse Olur evinde bir ilk olarak, iki uyarı birden aldı. Ardından çok geçmeden Gamze'de ikinci iktarını aldı. Kısmetse Olur'un 22 Eylül bölümünde neler yaşandı? Yeni bölümde Didem ile Adnan barıştı mı? Hazal'a kim pırta ve elmaslarla kaplı kolye gönderdi? Kısmetse Olur'un 235. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kısmetse Olur evinde bugün yine gerilim hakimdi. Kızlar ve erkeklerin kendi aralarındaki tartışmaları gün ve gün daha da artıyor. Birbirlerine öfkeli olan Suat ile Tolga gün boyunca atışmalara devam etti.

Gelinler evi ise bugün renkli görüntülere neden oldu. Gelinler kendi aralarında bir ses yarışması düzenledi. Didem, Hazal, Gamze ve Leyla şarkı söylediler. En çok puan alan adaylara da ödül verdiler. Bir hayranının Hazal'a pırlanta ve yakutlu hediye kolye ve küpe göndermesi evde büyük gerginlik yarattı. Gelin adayları kendi aralarında hediyeyi incelerken Semih ise evi terk etti. Ne olduğuna anlam veremeyen Hazal, Semih'in tepkisinin ardından gözyaşlarına boğuldu. Hazal, hediyeyi geri göndereceğini söylerken, Serap hediyeyi gizlice alarak Leyla ile Gamze'ye gösterdi. Bunu fark eden Hazal ise tepki gösterdi.

Öte yandan dünki tartışmaların ve gözyaşlarının ardından arası bozulan çift Didem ile Adnan, aralarındaki buzları kırarak barışmaya karar verdi. Güzel zamanlar geçiren çift ekranlarda mutluluk pozları verdi. Adnan'a şarkı söyleyen Didem komik görüntülere neden oldu. Çift ilk defa tartışmadan hoşça vakit geçirdiler. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *