» 
 

Kısmetse Olur'un çifti Hazal Babalık ile Semih Kurtulmuş ayrıldıklarını açıkladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur'un geçtiğimiz hafta yayınlanan final bölümünden el ele ayrılan Hazal Babalık ile Semih Kurtulmuş'un ayrıldıkları iddiaları ortaya atılırken, Hazal ile Semih sosyal medya hesaplarından ayrıldıklarını açıkladılar. Peki, Semih Hazal'ı aldattı mı? İşte ayrıntılar...

Hafta içi her gün 12.45'te Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur evinde geçtiğimiz hafta herkesi şoke eden olaylar meydana geldi. Geçen hafta Kısmetse Olur eleme gecesinde, gitmesi yönünde gelinler evinden en çok oy kullanılan isim Hazal Babalık olmuştu. Bunun üzerine birlikte olduğu Semih Kurtulmuş da Hazal'ın ayrılması durumunda kendisinin de evden ayrılacağını açıklamıştı. Hazal'ın evden ayrılacağı kesinleşince de Semih, Hazal'ın elinden tutarak Kısmetse Olur evinden ayrılmıştı. Semih ve Hazal'dan ise sevenlerini üzen ayrılık haberi instagram hesaplarından yaptıkları açıklama ile öğrenildi. Peki, Semih'in Hazal'ı aldattığı ve bu nedenle ayrıldıkları doğru mu?

Sunucu Seda Akgül, Şahin, Esra ve Hazal'ın ayrılmasının ardından evden ayrılacağını söyleyen Semih'e gerekli tüyoları vermiş ve sabırlı olması durumunda Hazal'ın yeniden eve dönebileceğinin sinyallerini iletmişti. Ancak bir anlık öfke ile evden ayrılan Semih'in akıbeti merak ediliyordu. Aradan çok geçmeden Seda Akgün yeni bir açıklamada bulundu.

Hazal'ın evden ayrılmasının ardından giden Semih'in, Hazal ile birlikte dışarıda güzel zaman geçirdiklerini düşündüklerini ancak durumun böyle olmadığını dile getirdi. Yapım şirketi Semih'e ulaşmaya çalışırken, ona ulaşmaya çalışan diğer bir isim ise Hazal'mış. Semih, evden ayrıldıktan sonra evden ayrılan damat adayı Şahin ile birlikte Kıbrıs'a gitmiş ve bu durumu da sosyal medya hesabından açıklamıştı. Seda Akgün, Hazal ile Semih'in ayrıldığını ve Semih'in bu durumdan dolayı diskalifiye olduğunu dile getirdi.

Seda Akgün'ün açıklamalarının sonrasında, Hazal ve Semih sosyal medya hesaplarından birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaşmaya devam ettiler. Ancak sadece dakikalar önce yeni yapılan açıklamalar herkesi şaşkına çevirdi. Hazal Babalık sosyal medya hesabından Semih ile ayrıldıklarını, çünkü Semih'in kendisini aldattığını ifade etti. Ancak bu paylaşım üzerine Semih'ten yanıt gecikmedi.

Semih Kurtulmuş, "Ben benim adıma yapılan hitamları kınıyorum. Hepinize soruyorum arkadaşlar, hepinizin bi hayatı var. Her konuştuğum bayanla bi ilişki yaşamıyoruz. Nedense ekrana sosyal medyaya düşünce foto, bi ifşa duygusu uyanıyor. Eğer ben Hazal'ı gerçekten sevmesem onun peşinden gitmezdim. Pişman da değilim. O benim sevdiğim. O benim aşık olduğum bayan. Sevgi bir günde başlamıyor ki 1 günde bitsin. Beni kendinizin yerine koyun ve ne demek istediğimi anlayın. Emin olun ki ben Hazal'ı aldatmanın peşinde olsam, onun olmadığı bi programda devam ederdim. O benim iki gözüm benim sevdiğim. Ben yanlış yapmadım. Yapmam da. O bi yana dünya bi yana. O ne derse desin beni anlayan beni bilen bilir Allah'a emanet olun..." dedi.

Hazal Babalık ise Semih'in bu açıklamasının ardından sadece dakikalar sonra Instagram hesabından şu notu paylaştı; "Arkadaşlar bu zamana kadar hep sustum. Çok sevdim ama öğrendiklerimden sonra çektiğim acı kadar hiç bi zaman böyle bir acı çekmedim. Kendi ağzından ben seni haketmiyorum. Ben böyle bir adamın ve sen çok iyi bir insansın. Sana değer veriyorum ama iyi bir insan olduğun için diyen bir adam gördüm karşımda. Sabah kahvaltıda birlikte olup, gecesinde bana yalan söylediğini ve aldatıldığımı öğrenmek dünyanın en iğrenç hissi.

Ben bunu hakedecek hiçbirşey yapmadım. En saf duygularımla en temiz hislerimle sevdim. Ama değmezmiş. Elimden tutmuş ya? Elimden çıkan adam nerede? Ben Semih'in yanından çıktıktan snra çok düşündüm. Bu açıklamayı yapmasaydım benim gururum ne oalcaktı? Ve ben bu açıklamayı Semih'in ağzından duyduklarımdan sonra yaptım. Semih'in yanını terk ederken peşimden bile gelmedi. Açıklamam gerekiyordu. Allah yukarıda, gerçekten sevenin ahı tutarmış. Allah'a havale ediyorum. Allah'a emanet olun..." dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *