» 
 

Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi için partnerini buldu: Cansu Dere

Geçtiğimiz günlerde diz bağlarından geçirdiği ameliyat sonrası görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ, koltuk değneklerinden 10 gün içinde kurtulacağını ve 1 ay içinde sağlığına kavuşacağını söyledi.

Son olarak Star TV’de yayınlanan ve 2014 yılında başlayıp 8 ay sonra final yapan Kurt Seyit ve Şura dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yeni dizisi için hazırlanıyor. Ancak Tatlıtuğ, vazgeçemediği basketbol yüzünden bir süredir zor günler yaşıyor. Diz bağlarından ameliyat geçiren yakışıklı oyuncu, koltuk değnekleriyle görüntülenmesinin ardından yaptığı açıklamada, yaklaşık 10 gün sonra fizik tedaviye başlayacağın ve 1 ay içinde de eski sağlığına kavuşacağının müjdesini verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi ile ilgili de bir süredir devam eden söylentiler arasında Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu ile rol alacağı bilgileri yer alıyordu. Bu söylentileri yalanlayan Tatlıtuğ’un şimdi de yeni dizide partneri Cansu Dere olacak haberleri gündeme geldi. Bir yıla yakın bir süredir ekranlarda yer almayan Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi için Cansu Dere ile kamera karşısına geçeceği haberlerine dair henüz bir açıklama yapmadı. Ünlü oyuncunun Star TV’de yayınlanacak yeni dizisi de merakla bekleniyor.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *