» 
 

Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisinin senaryosunu bir türlü beğenemedi!

2016'nın ilk evlenen ünlüsü olan Kıvanç Tatlıtuğ, evlilik hayatını düzene oturttuktan sonra yeniden ekranlara dönmeye karar verdi. Ancak Tuba Büyüküstün ile başrolü paylaşacağı yeni dizinin senaryosunu bir türlü beğenemedi.

Önümüzdeki yeni sezona bomba gibi bir dizi ile ekranlara dönmeyi planlayan Kıvanç Tatlıtuğ, malesef ki yeni oynayacağı dizisinin senaryosunu bir türlü beğenemedi. Evlilik hayatına adım atan yakışıklı oyuncu Tatlıtuğ'un oyunculuk kariyerine devam etmesini istemesinin ardından Ay Yapım'ın kendisine sunduğu muhteşem bir dizi için setlere dönmek için hazırlıklar yapıyordu. Ancak başrollerini Tuba Büyüküstün ile paylaşacağı yeni dizinin senaryosunu beğenmedi hatta tam yedi kez senaryoyu değiştirttiği iddia ediliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ oynadığı diziler ile adeta hafızalara kazınırken, hem yakışıklılığı hem de profesyonel oyunculuğu ile kariyerini zirvelere taşıdı. Ekranlara yeniden dönmek isteyen Tatlıtuğ, epey külfetli olan Kurt Seyit ve Şura dizisinin başarısızlığının ardından kötü etkilenmiş olacak ki, yeni sezonun yeni dizisinde bomba gibi bir senaryo bekliyor. Bu nedenle de büyük hassasiyet göstererek resmen kılı kırk yarıyor. En iddialı yapımlar arasında yer almaya hazırlanan Tatlıtuğ'un yeni dizisinin senaryosu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat'ın kaleminden çıkıyor.

Ay Yapım'ın imzasını attığı yeni dizinin konusu ise merakla bekleniyor. Tuba Büyüküstün'ü Kara Para Aşk dizisinden sonra ekranlarda gören olmadı. Aynı şekilde reklam filmleri haricinde Kurt Seyit ve Şura haricinde de yeni bir diziye adım atmayan Kıvanç Tatlıtuğ'un birbirlerine yakışacakları şüphesiz belli. Dizide iki aşığı canlandıracakları kesin. Ancak bizi nasıl bir dizi bekliyor zamanla görüp şahit olacağız...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *