» 
 

Kıvanç Tatlıtuğ'un çok konuşulacak yeni dizisinin adı Cesur ve Güzel

Senaryosu bir türlü içine sinmeyen Kıvanç Tatlıtuğ'un Siyah Beyaz adlı dizide rol almayacağı söylenerek, çok konuşulacak Star Tv'nin yeni dizisi Cesur ve Güzel'de Kıvanç Tatlıtuğ'un ve Tuba Büyüküstün'ün başrol oynayacağı iddia ediliyor.

Daha başlamadan senaryosu ve başrol oyuncularından dolayı popüler olan Siyah Beyaz dizisinin projesi iptal mi oldu? Kıvanç Tatlıtuğ'un dizinin ilk bölümlerde kötü adam karakterinde olacağından dolayı ve Tuba Büyüküstün'ün dizinin bir erkek dizisi olduğunu söylediği iddiaları sosyal medyada yer aldı. Bunun yanı sıra şimdi ise ortaya yeni bir iddia atıldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün Siyah Beyaz dizisinde rol almayacaklar.

Ünlü oyuncuların dizinin konusunun içlerine sinmediği söylenerek, dizide oynamak istemedikleri onun yerine Star Tv'nin yeni projesi olan Cesur ve Güzel dizisinde başrol oynayacakları iddiaları ortaya atıldı. Bunun üzerine Ay Yapım'dan Siyah Beyaz projesi ie ilgili bir basın açıklaması geldi.

Açıklamada senaryosunu Sema Ergenekon'un ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, önümüzdeki Eykim ayında tv ekranlarına gelmesi planlanan Siyah Beyaz dizisinin yazım çalışmalarının halâ devam ettiği, dizinin sezon ortasında çekimlere hazır hale geleceği açıklandı. Ayrıca takvim farklılıkları nedeni ile Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün Ay Yapım'ın bir diğer yeni projesi olan Cesur ve Güzel adlı dizisi ile Eylül ayında Star Tv ekranlarında olacakları bildirildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *