» 
»
 

Kızgın sürücü polisi otomobilinin üzerinde metrelerce sürükledi

Zonguldak Ereğli'de polis ile tartışan kızgın sürücü, tartıştığı polisi otomobilinin üzerine aldı ve metrelerce sürüklemeye başladı. Polis araç üzerinden kendisini yere atarak kurtulmayı başardı.

Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde akıllara zarar bir olay meydana geldi. Kızgın sürücü resmen dehşet saçtı. Dün akşam saatlerinde Ereğli'nin Sarıkorkmaz Mahallesi, Suphi Konak Caddesi üzerinde hatalı park yapanları megafon ile uyaran trafik polisi Yücel Kökçü, park halinde bulunan 67 ER 810 plakalı aracın sahibi Recep Akarsu'nun aşırı tepkisi ile karşı karşıya geldi. Recep Akarsu park etmemesi gereken yere araç park ettiği için trafik polisi Yücel Kökçü'nün kendisine ceza yazdığını düşündü. Ceza yazıldığını düşünmesi ile bağırmaya başlayan Akarsu'yu, trafik polisi sakinleştirmeye ve ona ceza yazmadığını anlatmaya çalıştı. Ancak kızgın sürücünün sakinleşmeye niyeti yoktu. Bunun üzerine trafik polisinin kimlik istemesi ile daha da fazla sinirlenen sürücü olay yerinden uzaklaşmak istedi.

Polisin kaçmaya çalışan sürücüye engel olmak istemesi ile, kızgın otomobil sürücüsü Recep Akarsu, araç kaputu üzerine polis memurunu alıp yaklaşık 200 metre boyunca sürükledi. Paniğe kapılan otomobil sürücüsü, aracın kaputuna tutunarak aracın altında kalmamak için mücadele verdi. Sürücünün otomobili yavaşlatması ile kendisini bir anda yere bırakan polis memurunun yardımına çevredeki vatandaşlar yetişti. Yaralanan polis için ambulans çağırıldı.

Gelen acil sağlık ekipleri Yücel Kökçü'ye ilk müdahelenin ardından Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis memurunu metrelerce sürükleyip yaralanmasına neden olan sürücü Recep Akarsu ise olay yerinden kaçtı ve otomobilini bir sokağa bırakıp kaçtı. Alınan ihbarlar üzerine polis ekiplerinin aramalarının ardından, kaçıp evinde saklanan sürücü kıskıvrak yakalandı. Yaralı trafik polisinin mesai arkadaşları Recep Akarsu'ya tepkilerini gösterdiler. Sürücünün polis memurunu sürüklediği o anlar ise olay yakınındaki iş yeri kamerasında an ve an kayıtta idi. Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *