» 
»
 

Kızı cinsiyet değiştirmek istedi talihsiz anne intihara kalkıştı!

Bir anne, kızının cinsiyet değiştirerek erkek olma isteği üzerine şok yaşadı. Antalya’da meydana gelen olayda kızına öfkelenen anne önce onu evden kovdu sonra kendisi çatıya çıkarak intihara kalkıştı.

Antalya’da kızının erkek olmak istemesi üzerine bunalıma giren anne, intiharın eşiğine kadar sürüklendi. Sağlık ekiplerinin kendisini çatıdan inmeye ikna etmek istemeleri üzerine kahrolan anne "Sizin hiç kızınız erkek olmak istedi mi?" diye sordu. Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Yenigün Mahallesi’nde meydana gelen olay, edinilen bilgiye göre, bir apartmanda kızıyla birlikte yaşayan ve eşinden boşanmış olan anne N.A. ile kızı arasında yaşandı. 19 yaşındaki kızı D.A.’nın çocukluktan beri sürekli cinsiyet değiştirme isteğiyle karşılaşan anne, aralarında sürekli sorun yaratan bu talep yüzünden kızıyla yine kavga etti ve iddiaya göre akşam saatlerinde onu evden kovdu.

Kızının bu isteği nedeniyle artık iyice bunalıma giren anne N.A. sabah olunca apartmanın çatısında çıktı ve intihara kalkıştı. Oturdukları 5 katlı binanın çatı katına çıkan anne, kapıyı açmak için uzun süre uğraş verdi. Komşular duydukları gürültüler üzerine kadının intihar edeceğini tahmin ederek durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye, polis ve ambulans bir süre apartmanı aradıktan sonra yerini tespit ettiler ve anne N.A.’nın çatıda merdiven boşluğunda oturduğunu gördüler. Kadını hastaneye götürmek için çabalayan ekipler, iyi olduğunu söyleyen N.A.’yı ikna edemediler. Sağlık ekibinden gelen neden intihar etmek istiyorsunuz sorusu üzerine ise talihsiz annenin cevabı defalarca tekrar ettiği "Sizin hiç kızınız erkek olmak istedi mi?" oldu. Sonunda ikna edilen kadın sedye ile bulunduğu yerden çıkarılarak ambulansla hastaneye götürüldü. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *