» 
 

Klavye Delikanlıları bu akşam Show TV'de olacak

Show TV ekranlarının yeni dizisi Klavye Delikanlıları 1. bölüm ile bu akşam izleyiciyle buluşmayı bekliyor. Başrollerinde Rasim Öztekin, Uraz Kaygılaroğlu, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever ve Ali Barkın'ın yer aldığı Klavye Delikanlıları 1. bölümde neler olacak?

Klavye Delikanlıları dizisi 1. bölümü ile bu akşam Show TV ekranlarında olacak. Başrollerinde Rasim Öztekin, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu gibi usta isimelrin yer aldığı klavye Delikanlıları 1. bölümü heyecanla bekleniyor. Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği Klavye Delikanlıları'nin ilk bölümünde kahkaha dolu anlar izleyicileri bekliyor. İstanbul'un güzide semtlerinden Selimiye'de doğup büyüyen Bayram ile Kerem asosyal olarak büyümüş iki gençtir. İnsanlarla kuramadıkları bağı bilgisarla kurmuşlardır.

Kerem annesi ile birlikte işlettikleri peynirci dükkanına bakmakta ve akşamları ise korsan taksicilik yapmaktadır. Bayram ailesinin bütçesine katkı olsun diye babasının zoruyla tamirhanede çıraklık yapar. Trollük yapan iki genç kazandıkları paranın dahi kurdukları hayallere gerçekleştirmeye yetmeyeceğini düşündükleri günlerden geçerken, çocukluk yollarından beri bizimkileri yoldan çıkaran Bayram'ın amca oğlu Kuzen Volki Amerika'dan çıkıp gelir.

Kuzen Volki, zenginlerin kredi kartlarından para indirmek için yeni nesil dolandırıcılık tezgahı kurar. Ekibin ilk halkası ise Kerem ve Bayram'dır. Son halkası ise mezun olduğu üniversitenin idari işlerinde çalışıp, zengin öğrencilere sınav sorularını parayla satarak köşeyi dönen Seyran olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *