» 
»
 

Kocaeli Karamürsel'de korkunç cinayet! Annesinin kafasını kesti!

Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde pskolojik problemleri olan 35 yaşındaki Emrullah Bingöl bir anlık sinir ile 75 yaşındaki annesi Hatice Öztürk'ün kafasını bıçakla kesip polislere teslim oldu. İşte korkunç cinayetin detayları...

Bugün öğle saatlerinde Kocaeli'nin Karamürsel İlçesinde 4 Temmuz Mahallesi'nde kan donduran cinayetin sır perdesi aralanıyor. Uzun zamandır pskolojik tedavi gören ve pskolojik problemlerden dolayı geçtiğimiz günlerde ağabeyini bıçakla yaralayan Emrullah Bingöl, ağabeyinin şikâyetçi olmamasından dolayı mahkemece tutuksuz yargılanmıştı.

Makkeme sonrasında eve gelen Emrullah Bingöl, seneler önce eşinden ayrılmış ve iki oğlu ile hayatını sürdüren 75 yaşındaki annesi Hatice Öztürk ile önce tartışmaya başladılar. Tartışmanın şiddetini gittikçe artıran ve tartışmanın boyutu büyüyünce kendine hakim olamayan Emrullah Bingöl, eline mutfaktan aldığı bıçak ile annesine saldırdı ve annesinin kafasını vücudundan ayırdı. Daha sonra kendine gelen Emrullah Bingöl Karamürsel Karakoluna gidip olanları polislere anlattı. Bingöl'ün soğukkanlılığı polis memurlarının gözünden kaçmadı.Bingöl herşeyi itiraf etmesiyle kendisini ihbar etmiş oldu.

Polislerin Bingöl'ü dinledikten sonra 4 Temmuz Mahalle'sine ekipleri göndermesi ile kan donduran manzara ie karşı karşıya kalındı. Olay yeri incelemelerinden sonra kafası bedeninden ayrılmış kadının cansız bedeni Karamürsel Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.Pskolojik sorunları olan Emrullah Bingöl'ün sorgusu tamamlandı ancak olay hakkında soruşturma devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *