» 
»
 

Koçlara bu haftanın tavsiyeleri

Yeni haftada Koç burcu için beklenen gelişmeler neler ve yıldızının ona verdiği ipuçları hakkında bilgileri görelim.

Koç burcu için 18 Nisan’da başlayan yeni hafta tamamen maddiyat içerikli konularla geçecek bir hafta denilebilir. Pek çok girişimin maddi kazanca dönüşmesi beklenen bu hafta içinde sizin de kararlı duruşunuz sayesinde beklentilerinizin karşılanması mümkün. Zaten Koç burcu lider kişiliği ile kitleleri arkasından sürüklemeyi iyi bildiği için, her fikri iş hayatında önemsenmekte. Bunun da avantajını kullanabilen Koçlar için her girişim bir şekilde değerlendirmeye tabi tutuluyor, birden rafa kaldırılmıyor.

Aşk hayatında ise biraz sorunlu olabilecek Koç burcu, iş hayatında yaşayacağı heyecanı aşk hayatına taşımaya pek niyetli değil çünkü bu hafta aklı fikri işte. Yalnız Koçlar ise uzun birliktelikleri tercih etmiyor, ne de olsa aklını işten başka şeye veremiyor. Aşk hayatında ciddi kararlar alması beklenmeyen Koçlar, bu haftayı oldukça sakin geçirmeye niyetli.

Arkadaş ilişkilerinde ise yapılacak planlara uymama söz konusu olduğunda bazı tartışmalar yaşanabileceği gibi, aslında kendisini de stresli haftadan kurtarmak isteyen Koç burcu için fırsatların geri tepilmesi söz konusu olabilir. Biraz daha kendinize hafta sonunda vakit ayırmakta fayda var.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *