» 
»
 

Koçların yeni hafta yorumu

Yeni haftada Koç burcu için beklenen gelişmeler ve yıldızından tavsiyeler neler görelim.

16 Mayıs Koç burcu için iş hayatında yoğunluğa işaret ederken, bu yorucu hafta sizi biraz fazla gergin yapabilir. Herkesi memnun etmeye çalışmak yerine işleri biraz daha akışına bırakmakta fayda var. Planlı bir şekilde ilerlerseniz mantık çerçevesinde karmaşık işlerinize çözüm üretmek sizin gibi lider ruhlu burçlar için hiç de zor olmayacaktır.

İlişkilerinde de Koç burcu bu hafta mükemmeliyetçi yaklaşımını sürdürüyor ve karşısındaki kişiye hata yapmak konusunda pek tavizkar davranmıyor. Bunun sonucunda üzücü gelişmelere sebebiyet verebilecek olan Koçlar mümkün olduğunca kafasını dağıtacak farklı uğraşlara yönelmeli ve tüm stresi üzerindeyken sevdikleri ile bağlantıya geçmemeli. Aksi halde ilişkilerin geçici durumlardan ötürü yıpranması söz konusu olabilir.

Sosyal hayata pek zaman ayırmak niyetinde değil bu hafta koç burcu ancak aslında bu yoğunluğu üzerinden atmak için en iyi fırsat kendisini rahatlatacak aktivitelere yönelmek olacaktır. Yalnız kalabileceğiniz bazı ortamlar sizi rahatlatabileceği gibi arkadaş ortamında birlikte yapılacak çevre gezileri ya da sportif faaliyetler size bu haftanın sonuna doğru ilaç gibi gelecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *