» 
»
 

Konya'da iki aldatma olayı 1 ölü 1 ağır yaralı

Konya'nın iki farklı ilçesinde yaşanan aldatma olaylarında intikam almak isteyen iki kadından biri eşinin bıçaklayarak öldürürken, diğeri eşini bayılltıp makatına sandalye bacağı soktu.

Konya'da akıllara durgunluk verecek iki aldatma olayı meydana geldi. Aldatıldığını iddia eden 27 yaşında ve iki çocuk annesi olan Sevim Hüyük, Konya’nın Beyşehir ilçesinde, 29 yaşındaki eşi Ali Hüyük'ü bıçaklayarak öldürdü., Dün saat 23.30 sıralarında Hamidiye Mahallesi'nde meydana gelen olayda, İlk eşinden boşanan Ali Hüyük, 3 yıl önce Sevim Hüyük ile evlenip bu evlilikten 2 kızı dünyaya getirmişti. Sevim Hüyük, eşi Ali Hüyük'ün uzun zamandır kendisini aldattığını iddia ederek şüphelenip takip etmeye başladı. Takipler sırasında edindiği bilgilerde, eşinin başka bir ev kiraladığını ve bir kadınla beraber burada yaşadığını öğrendi. Aldatılan kadın Sevim Hüyük, dün 1 yaşındaki kızını da alarak, eşinin görüştüğü kadınla birlikte yaşadığı evin yolunu tuttu. Burada karşı karşıya geldiği eşi Ali Hüyük'e '2 çocuğun un olduğunu, çocukların rızkını kadınlara yedirdiğini söyledi. Tartışmanın uzamasıyla birlikte masada bulunan bıçağı iddia edildiğine göre elinin göğsüne saplayan kadın, eşinin kanlar içinde kaldığını görünce 112acil servisini aradı. Beyşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ali Hüyük burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Çiftin 1 yaşındaki kızlarının devlet koruması altına alındığı, 2 yaşındaki çocuklarının ise Ali Hüyük'ün ailesine teslim edildiği belirtilirken Sevim Hüyük’ün gözaltına alındığı bildirildi.

Yaşanan bir diğer aldatma olayında ise, Konya’nın Selçuklu İlçesinde yaşayan 34 yaşındaki S.M. adlı kadının kendisini aldattığını iddia ederek, 10 yıllık kocası Ş.M.’den intikam almayı kafasına koyduğu ve geçtiğimiz hafta eşinin içtiği çaya uyku ilacı kattığı ifade edildi. Sonrasında ilacın etkisiyle uyuyan adamı gören karısı, hazırladığı sandalye bacağını eşinin makatından soktuktan sonra bacağı çıkarmak istese de bir türlü yapamayınca 112 acil servisini aradı. Sağlık ekipleri olayı görünce şoka girdi ancak hemen toparlanıp adamın makatında bulunan sandalye bacağıyla birlikte hastaneye kaldırdılar. 6 saat sürdüğü belirtilen ameliyat sonrasında sandalye bacağı makattan çıkarılırken, iç organları zarar gören Ş.M. adlı adamın yoğun bakıma alındığı bildirildi.

Meydana gelen olay sonrasında polis tarafından ifadesi alınmak istenen S.M. adlı kadının vermiş olduğu çelişkili ifadelerinde,  ilk olarak fantezi yapıyorduk  demesi ama daha sonrasında verdiği ikinci ifadesinde eşinin kendisini sürekli aldattığını intikam almak için böyle bir işe kalkıştığını söylediği öğrenildi. Olayın gerçek nedeni ise Ş.M.’nin sağlığına kavuştuktan sonra ortaya çıkak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *