» 
»
 

Konyaspor Aykut Kocaman'ı resmen açıkladı Fenerbahçe'ye gidiyor

Atiker Konyaspor yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'ye gitmek için izin istediğini duyurdu.

Uzun zamandır Atiker Konyaspor’dan ayrılarak Fenerbahçe Futbol Takımı ile anlaştığı belirtilen Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın sarı lacivertli kulüple çalışmasına, bu açıklamayla beraber kesin gözüyle bakılıyor.

Atiker Konyaspor Kulübü'nden yapılan resmi açıklama şu şekilde;

28 Ekim 2014’ten bu yana beraber çalıştığımız teknik direktörümüz Aykut Kocaman dün futbol komitemizle bir araya gelerek Fenerbahçe Kulübüne gitmek üzere izin istemiştir.

Futbol komitemiz konuyu bugün toplanan yönetim kurulumuza götürmüş ve dün gerçekleşen görüşmenin detayları ele alınmıştır. Yönetim Kurulumuz hocamızın bu talebini anlayışla karşılamıştır.

Bilindiği üzere sayın hocamızın 2018’e kadar kulübümüzle sözleşmesi bulunmaktadır. Yönetim Kurulumuz ve camiamız bu süreçte kendisinin uzun yıllar Konyaspor’da görev yapması yönünde irade koymuştur. Fakat hocamızın ayrılma konusunda ısrarı üzerine böyle bir karar alınmıştır.

Kendisine, şehrimize yaşattığı bu gurur ve üstün başarı için teşekkür ediyoruz. Hocamıza yeni görevinde ve hayatında başarı, sağlık, mutluluk diliyoruz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *