» 
»
 

Kördüğüm 25. bölüm fragmanında sular durulmuyor 23 Haziran Fox Tv

Ali Nejat, Barış'ın ölümünden kendisini sorumlu tutarak senelerce vicdan azabı ile uğraşırken, asıl katilleri öğreniyor. Yeni bölümünü soluk soluğa izleyeceğimiz dizide neler olacak? 23 Haziran 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölüm detayları...

Endomol Shine'in yapımcılığındaki Kördüğüm'de sular durulmak bilmiyor. Usta oyuncu kadrosu ile kendisini kısa sürede sevdirmesinin en önemli rolü İbrahim Çelikkol ile Belçim Bilgin'in masum aşkı. Her yeni bölümü aksiyon dolu dizi de gerilim hiç bitmiyor. Bomba gelişmeleri ile karşımıza gelen Kördüğüm'ün son bölümünde Feyza acı gerçek ile karşı karşıya kalıyor. Babasının resmen kendisini pazarlık konusu yaptığını öğrenmesi ile çıkgına dönüyor. Öte yandan senelerce vicdan azabı ile yanıp tutuşan Ali Nejat, kendisini sorumlu tuttuğu olayda aslında kendisinin de bu kaza da bir kurban olduğunu anlıyor. Feyza, oğlunu kaybetmenin acısının üzerinden seneler geçsede kapanmayan o yarayı nasıl geçirecek? Feyza bu gerçekle nasıl baş edecek? Onun oğlunun ölümüne sebep olanların arkasında kimler var?

Ardından Ali Nejat ile Murat burun buruna gelecekler ve bu kavgadan doğacak olaylar Murat'ın sırlarını ortaya çıkaracaktır. Ayrıca Umut da Gökçe'nin başına gelen şeyleri öğrenecek ve Emre'yi öldüresiye dövecek. Herşeyin üst üste gelmesinden bunalan Naz, kaçmak için planlar kurmaktadır. Ali Nejat'a da teklif edecek, ancak istediği cevabı alamayacaktır. Fox Tv ekranlarında soluk soluğa izlediğimiz Kördüğüm'ün 23 Haziran'da ekranlara gelecek yeni Kördüğüm 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Artık haberimizin detaylarında yerini aldı.

Geçen haftaki bölümde neler olmuştu? Naz, Eylül'ü Ali Nejat'ın evinde görmesi ile kıskançlık krizine girmiştir ve Ali Nejat'ın açıklamasına bile izin vermeden orayı terk etmiştir. Enver Bey, Barış'ın ölümünün kaza ile değil kasıtlı olarak öldürüldüğünden kendince artık emin olmuştur. Bunun sorumlusu ise Murat'tır. Enver Bey, istikrarlı bir şekilde yaptığı araştırmalar sonucunda Murat'ın gizli belgelerine de erişmeyi başarır. Ancak o belgelerin arasında bir tanesi de Ali Nejat'ı mahvedecek bir belgedir.

Murat hakkında hiç bir uyarıyı dikkate almayan Feyza ve Tarık Bey ise herşeyi gözden geçirmek zorundalardır. Ayrıca Tarık, Enver'in karşısına çıkıp hisselerini geri vermesi için hayrete düşürecek teklif yapar. Feyza'nın ise bu tekliften haberi olduğunda resmen yıkılmıştır. Emre, Gökçe'nin peşine düşmüş gittiği partiye ona ulaşıp onu bir odaya kapatır. Emre, Gökçe'ye farklı bir yüzünü göstermektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *