» 
»
 

Kördüğüm 26. bölüm sezon finalinde şok eden gelişmeler 30 Haziran

Fox Tv'nin beğenilen dizisi Kördüğüm sezon finali bölümü ile 30 Haziran'da izleyicileri ile buluşacak. 26. bölüm'de neler olacak? Yeni bölümü merakla beklenirken, Ali Nejat ile Naz ayrılıyorlar. Ali Nejat'ı kim öldürmek istedi? Son bölümde ne oldu?

Kördüğüm Sezon finalinde 26. bölümü ile izleyicileri karşısına gelmeye hazırlanıyor. Kördüğüm'ün yeni bölümünde neler olacak? Ali Nejat, Naz aşkı bitiyor mu? Barış'ın ölümüne sebep olan Murat değil ise kim? Fox Tv ekranlarında heyecanla izlenen dizi Kördüğüm'ün 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Her hafta perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Kördüğüm'de bu hafta da sular durulmuyor. Bomba gelişmeleri ile Kördüğüm'ün yeni bölümü merakla bekleniyor. Endemol Shıne yapımcılığındaki muhteşem dizinin başrollerinde, Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol, Mehmet Aslantuğ ve Alican Yücesoy paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta oturuyor. Her yeni bölümü bomba etkisi yaratan, yeni fragmanları dizi fanları tarafından an ve an takip altında iken, sizler için Kördüğüm'ün 26. bölüm fragmanı ve bu akşam yayınlanacak son bölüm detayları takipte olacak.

Kördüğüm'ün yeni bölümünde çıkagelen Eylül, Ali Nejat'ın sözlerinin etkisi altında kalarak İstanbul'da kalmak için karar verir. Ayrıca Eylül, Barış'ın ölümü hakkındaki bildiği gerçekleri de Ali Nejat ile paylaşmaya karar verir. Ali Nejat senelerce Barış'ın ölümünden kendisini suçlu tutmuş birisi olarak, Eylül'ün yaptığı açıklamalar karşısında şoke olmuştur. Ali Nejat'ın içinde Barış'ın da bulunduğu otomobile çarpan kamyonun şöförüne Enver Bey ulaşmıştır. Bu korkunç kazanın aslında bir kazadan ibaret olmadığını ve resmen bir cinayet olduğunu öğrenmişlerdir. Ne yazık ki bütün kapılar Murat'a açılacaktır.

Öte yandan Naz, kafasındaki soru işaretlerinden dolayı Ali Nejat'ın kendisine ilgisiz davrandığını ve artık ilgisini tamamen yitirdiğini düşünerek, kendince ayrılık kararları alır ve yüzüğünü Ali Nejat'a teslim eder. Ayrıca Naz, silahların susmak bilmediği karanlık dünyanın içerisine sürüklenmekten de korktuğunu dile getirmiştir. Daha sonra Eylül, Ali Nejat ile tesadüfen karşılaşırlar. Umut çok büyük bir belaya bulaşmıştır. Emre'nin çöplükte cansız bedeninin bulunmasının ardından bütün oklar Umut'a yönelmiştir ve Emre'nin katili olarak gözaltına alınır. Ali Nejat, Didem'in mezarının başında Murat'ı ve onun söyledikleri duyduğunda hiçbirşeye inanamayacaktır. Murat'ın şimdiye kadar yapmış olduğu hainliklerin arkasında başka sebepler yatmaktadır. Kördüğüm 30 Haziran'da yayınlanacak 26. bölüm fragmanı yayınlandığında haberdeki yerini alacaktır.

Kördüğüm'ün geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümünde neler oldu? Feyza, babasının kendi hayatını pazarlık konusu yaptığını öğrendiğinde sinirlerine hakim olamamıştır ve babasına büyük öfke duymaya başlamıştır. Enver Bey, Barış'ın ölümündeki soru işaretlerini Feyza ile paylaşmıştır. Barış'ın ölümünün altında kaza değil cinayet yattığı düşüncesi Barış'ın anne ve babasının kalbini nefretle doldurmuştur.

Bir an önce katilin yakalanması için ataklara geçmişlerdir. Murat'ın köşke gitmesi ile birlikte Tarık Bey'i yerde baygın halde gören Murat, aynı zamanda sırlarını da açık ettiğinin bilincinde değildir. Enver Bey'e silah doğrultan Murat, bir anda beklemediği bir şey öğrenir. Ali Nejat ile Murat burun buruna gelirler. Ayrıca Gökçe'nin başına gelen talihsizlikleri öğrenen Umut, Emre'yi öldürürcesine dövecektir. Naz, bütün bu karmaşıklıkların içerisinden kurtulmayı hedeflemektedir. Başvurusunun da kabul edilmesi ile birlikte yırt dışına çıkma hayalleri kurar. Ali Nejat'a da teklifte bulunur ancak Ali Nejat bunun şu durumda mümkün olmadığını açıklar. O sıralarda Eylül havaalanındadır ve dönüyordur. Ali Nejat'ın bir mesajı ile işler karışacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *