» 
»
 

Kördüğüm 26. bölümde sezon finali ile ekranlara ara veriyor

Fox ekranlarının soluk soluğa izlenen dizisi Kördüğüm 26. bölümde sezon finali yapıyor. Sezon çekimlerini tamamlayan Kördüğüm ekibi, ekranlara neşe ile kısa bir ara veriyor. Kördüğüm'ün yeni bölüm hafızalara kazınacak izleyicileri hayrete düşürecek.

Endemol Shine yapımcılığındaki muhteşem Kördüğüm dizisi 26. bölümünde sezon finali yaparak ekranlara bir süreliğine veda ediyor. Çekimlerin tamamlanması ile Kördüğüm oyuncuları ve yapım ekibi, herşeyin yolunda olmasından ve çekimlerdeki memnuniyetlerinden dolayı gülen yüzleri ile Kördüğüm'ün ilk sezonunu bitiriyor. Çekimler en son olarak Beykoz'da Mahmut Şevket Paşa Köşkü'nde gerçekleştiriliyor ve çekimlerin bitmesinin ardından paydos verildi. Birinci sezonunu başarı ile tamamlayan Kördüğüm oyuncuları ve set ekibi birbirlerini alkışlar eşliğinde tebrik ettiler. Kördüğüm 26. bölümü ile 30 Haziran perşembe günü saat 20:00'da Fox Tv'de sezon finali bölümü ile ekranlara gelecek.

Muhteşem Kördüğüm dizisinin başrol oyuncularından İbrahim Çelikkol, Teoman Kumbaracıbaşı, Tülay Günal, Tuncer Salman ve Nurcan Eren'in de bulunduğu yönetmen Gökçen Usta Çaylar ve Deniz Yorulmazer'in katılımı ile ilk sezonun bitiminde sezona veda pastası kestiler. Dizi çekimlerinde göz kamaştıran Mahmut Şevket Paşa Köşkü'nün minyatürleri şeklinde hazırlanmış olan özel pastanın üzerinde ise dizinin karakterlerinin bulunduğu şekerler yer aldı. Görsel bir şölen yaratan pastanın kesiminin ardından dizi oyuncuları, pasta üzerindeki figürler ile poz verdiler.

Kördüğüm'ün sezon finali bölümünde neler olacak? 26. bölümde sır perdeleri aralanacak. Gökçe'yi döven Emre'nin gizemli ölümünden Genco ve Umut sorumlu tutunuyor. Genco'nun ve Umut'un tutuklanması herkes açısından faciaya dönüşür. Naz, Umut'un bu durumlarından dolayı onu teselli etmeye çalışmaktadır. Ancak bu durum Neslihan'ın hiç hoşuna gitmeyecektir. Naz ne yapacağını artık kestiremiyordur. Öte yandan Feyza, bir türlü Murat'tan vazgeçemiyordur. Ali Nejat, Murat'ın düşmanlığının nedeninin Didem'den kaynaklı olduğunu Feyza'ya açıklayacaktır. Enver Bey, Feyza ile güzel hayaller kurmakta, onun halâ kendisini sevdiğini düşünmektedir.

Barış'ın katilinin Murat olduğundan neredeyse emin olan Enver Bey, Murat'ın katil olmadığını öğrenince şok geçirir. Çünkü, Ali Nejat'ın ölmesi için emir veren kişi o değil bir başkasıdır. Ali Nejat'ı kimin öldürmek istediğinin ve Barış'ın katilinin kim olduğunu öğrenmek için Enver Bey bu sır perdesini aralamak için elinden geleni yapacaktır. Ali Nejat ile Enver Bey çok geçmeden acı gerçek ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Bu durumdan haberdar olan Feyza ise gözünü bile kırpmadan silaha sarılır ve tetiğe basar!

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *