» 
»
 

Kördüğüm 28. bölüm fragmanında Ali Nejat kurtulabilecek mi?

Fox Tv'nin soluk soluğa izlenen dizisi Kördüğüm 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kördüğüm yeni bölümde Ali Nejat hapisten kurtulabilecek mi? Yeni sezona bomba gibi giriş yapan Kördüğüm'ün son bölümünde neler oldu? İşte detaylar...

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Mehmet Aslantuğ ve Alican Yücesoy'un yer aldığı Endemol Shine Türkiye yapımcılığındaki Kördüğüm yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Kördüğüm'ün 28. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Yeni fragmanda Ali Nejat parmaklıklar ardında. Murat Soylu cinayeti ile ilgili gözaltına alınan Ali Nejat bu durumdan kurtulabilecek mi? Kördüğüm'ün yeni bölümünde neler yaşanacak? Naz, büyük bir sır öğrenir. Bu sır kendi dahil herkesin başına büyük bela açacaktır. Gökçe'ye ulaşamayan aile telaşlıdır. Genco, durumlarının iyi olduğunu ve Gökçe'nin kaybolduğu ile ilgili bilgi vermez Umut'a. Umut hapiste, Neslihan ise ailesinin yanındadır.Babasının yanına gelen Feyza ona kin ve nefret doludur. Oğlunun ölümüne sebep olan adamı asla affetmeyecektir.

Genco ise Gökçe'nin aradığı numaradan ona ulaşmayı düşünür ve Gökçe'ye sonunda ulaşır. Ancak Gökçe'nin hamile olduğunu görür. Onunla sonunda konuşur ve onun yanında olur. Kördüğüm son bölümde Barış'ın ölümünden dolayı senelerce kendini suçlu tutan Ali Nejat acı bir gerçeği öğrenir. Feyza'da Barış'ın ölmesine enden olan kişinin babası Tarık Bey olduğunu öğrenir ve babasına da evlat acısı yaşatmak için kendisini vurur.

Naz ile evlilik arefesinde olan Ali Nejat'ın, ansızın çıkagelen Eylül dengeleri alt üst etmiş ve onun kafasını karıştırmayı başarmıştır. Aynı zamanda Naz, tesadüfler üzerine Ali Nejat'ın geçmişe yönelik çok büyük bir sırrını öğrenecektir. Bu öğrendiği büyük sır hem kendi hem de herkesin can güvenliğini tehlikeye atacaktır.

Öte yandan hapiste olan Umut'u çıkarmanın tek yolu Neslihan'dır. Ancak Neslihan, Murat'ın teklifini kabul edip Umut'u hapisten kurtarırsa, kendi Umut'u sonsuza dek kaybedecektir. Umut'un hapse girmesinin ardından ortalıktan kaybolan Gökçe'ye ise kimse ulaşamaz. Herkes merakla Gökçe'yi beklerken, Genco'nun aklına bir fikir gelir. Enver Bey, Feyza'yı kaybetmesinin ardından Eylül'ü de kaybetmek istemez. Enver, Eylül sırf yanında kalmaya devam etsin diye büyük bir plan yapar. Bu plan herkesin yaşamını etkiler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *