» 
»
 

Kördüğüm 30. Bölüm fragmanı 13 Ekim Perşembe için gerilim dolu!

Fox TV ekranlarının soluk soluğa izlenen dizisi Kördüğüm'ün 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kördüğüm yeni bölüme saatler kala heyecan doruklarda. Ali Nejat hapisten kurtulacak mı? Murat, Tarık Bey'e ptikilolojik baskı yapmaya devam ediyor. Kördüğüm son bölüm özeti ve yeni bölüm gelişmeleri detaylarda...

Gerilim ve heyecan dolu Kördüğüm'de sır perdesi aralanıyor mu? Kördüğüm'ün 13 Ekim için 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu akşam Fox TV ekranlarına saat 20.00'da gelecek olan Kördüğüm'ün yeni bölümünde neler yaşanacak? Başrollerini İbrahim Çelikkol, Saadet Işıl Aksoy ve Alican Yücesoy'un birlikte paylaştığı diziye Gözde Mutluer'de dahil oldu. Kördüğüm'ün bugün yayınlanacak yeni bölümünde Naz2ın ölümünden dolayı Murat'ın hain planları ile hapse giren Ali Nejat hapiste zor günler geçirir. Aklı Kaan'da olan Ali Nejat onu Feyza'ya emanet etmiştir. Öte yandan Murat ise felçli olan Tartık Bey'in konuşamamasını fırsat bilerek ptikolojik baskılarına ağırlık vermiştir. Kördüğüm 30. Bölüm fragmanını sizler için takipteyiz. Yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacaktır.

Avukat Nihan ise tüm kozlarını kullanacaktır ve bu kozlar Murat'a pahalıya patlayacaktır. Enver Bey'in yanında çalışmak isteyen Melisa, sırlarla dolu gelmiştir. Gerçekte Enver Bey'in kızı olan Melisa'nın amacı ne? Neslihan ise Umut'un özgürlüğe kavuşması için birlikte olmayı gözden çıkarmıştır. Umut ise artık Eylül ile birliktedir. Süreyya Hanım ise Naz'ın öldüğünü öğrenince büyük bir şok geçirir. Bu ölümün ardından sırların olduğunu bilen Süreyya, kendi canınında tehlikede olduğunu düşünür. Genco ise Naz bebeği alarak Cahide'nin kapısını çalmıştır.

Kördüğüm'ün son bölümünde Murat'ın planları çerçevesinde Ali Nejat katili işaret etmektedir. Murat, Ali Nejat'ı tamamen ortadan kaldırabilmek için tuzak kurmuş ve Ali Nejat'ı hapse attırmıştır. Babasını hapisten kurtarmak isteyen Kaan, avukat Nihan'ın kapısını çalmıştır. Avukat Nihan bu cinayette kilit bir nokta olacaktır. Umut ise Neslihan'ın kendisini bıraktığını ve başkası ile birlikte olduğunu düşünmektedir.

Umut ise dışarı çıkar çıkmaz hayalinde kurduğu yerli otomobili yapmak için kolları sıvamıştır. Gökçe için ise doğum zamanı yaklaşmıştır. Gökçe kendi yolunu çizmiş olsa da Genco onu asla yalnız bırakmak istemez.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *